کراس پلی بازی World War Z در دسترس قرار گرفت

author image توسط مهدی حق دادیان | ۰ نظر | ۹ فروردین ۱۳۹۹

World-War-Z

بازی World War Z یک بازی سوم شخص بسیار زیبا و ساخته استودیو Saber Interactive می باشد که هم اکنون به صورت کراس پلتفرم از Xbox One و PC پشتیبانی می کند. این بازی فوق العاده اکنون در فروشگاه های Epic Games به صورت رایگان و همچنین با تخفیف بسیار خوبی برای Xbox One در دسترس می باشد.

قابلیت کراس پلی قرار بود که در پایان سال به عنوان فصل دوم World War Z در قالب یک آپدیت برای بازی در دسترس قرار بگیرد و بازیکنان بتوانند از طریق سرورهای رسمی بر روی Xbox One و PC به انجام ماموریت های PvE و یا Modern Web Wor Z بپردازند.

این قابلیت، مهم ترین خبر در تیتر آپدیت امروز بازی World War Z است اما شاهد اضافه شدن پنج نوع سلاح جدید به بازی مانند یک تپانچه کاملا اتوماتیک هستیم. نگفته نماند که بیشتر محتوای این آپدیت مربوط به Season دوم این بازی است اما استودیو سازنده بازی اعلام کرده که این تمام ماجرا نیست و قرار است یک لوکیشن جدید همراه با سه Mention به همراه کاراکترهای جذاب و متنوع به بازی اضافه شود.

بازی World War Z به صورت رایگان تا تاریخ ۲ آوریل ( ۱۴ فروردین ماه) در فروشگاه Epic games موجود است و همچنین کاربران Xbox One می توانند با تخفیف ۷۵ درصدی این بازی را تهیه کرده و تا پایان ماه مارس از این بازی و قابلیت کراس پلی آن نهایت لذت را ببرند البته برای بهره مند شدن از این تخفیف ۷۵ درصدی باید یک اشتراک گیفت کارت Xbox Live داشته باشید.

esgames-website-shop-banner


بیشتر بخوانید

تریلر جدیدی از ANIMAL CROSSING: NEW HORIZONS منتشر شد

انتشار سری جدید بازی Angry Birds در قالب برنامه های تلویزیون

تاریخ قطعی انتشار رسمی بازی Final Fantasy VII Remake


برچسب‌ها (Tags) : ــ ــ

ایمیل شما هرگز به اشتراک گذاشته نمی شود. بخش های ضروری دارای علامت می باشند *

کانال ها و صفحات ما

New Page 1