Rocket League بریز و ۱۰ دلار برنده شو

author image توسط مهدی حق دادیان | ۰ نظر | ۳ مهر ۱۳۹۹

به تازگی بازی Rocket League به صورت رایگان در دسترس پلیرها قرار گرفته و می توانید به راحتی این بازی را دانلود و تجربه نمایید. بعد از رایگان شدن این بازی، اپیک گیمز هم در همین راستا رویدادی را با هم کاری راکت لیگ در بازی فورتنایت برگزار می کند. اما ما در این مقاله خبری خوش را برای طرفداران Rocket League داریم، پس با ای اس گیمز همراه باشید تا به بررسی این خبر بپردازیم.

صحنه ای از Rocket league

Rocket League از موتور گرافیکی Unreal Engine 3 استفاده می کند و قابلیت کراس پلتفرم را نیز دارا می باشد. Rocket League از تاریخ ۲ مهر به صورت رایگان در دسترس پلیرها قرار گرفته است و علاقمندان به این بازی می توانند با توجه به پلتفرم خود این بازی را دانلود کرده و به تجربه آن بپردازند. رویداد مشترک Rocket League و فورتنایت از تاریخ ۵ مهر تا ۲۱ مهر ماه ادامه خواهد داشت و بازیکنان فورتنایت با انجام چالش هایی که در این رویداد قرار دارد، جوایزی را در بازی راکت لیگ دریافت خواهند کرد و این قضیه بر عکس هم وارد می باشد، یعنی بازیکنان راکت لیگ با انجام این چالش ها جوایزی را در فورتنایت دریافت خواهند کرد.

Rocket League بریز و ۱۰ دلار برنده شو

اما خبر خوشی که برای شما داریم به همین جوایز بسنده نمی کند و امروز فروشگاه اپیک استور اعلام کرد که کسانی که Rocket League را به لیست بازی های خود اضافه کنند، مبلغ ۱۰ دلار حساب اپیک گمیز آنها از طرف ما شارژ خواهد شد و می توانند در خریدهای بعدی از این کوپن استفاده کنند. ناگفته نماند که این پیشنهاد تنها تا تاریخ ۲۳ اکتبر(۲ آبان) معتبر بوده می توانید از آن استفاده کنید. راکت لیگ اکنون بر روی پلتفرم‌های نینتندو سوئیچ، پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی در دسترس می باشد.

esgames-website-shop-banner


بیشتر بخوانید

هر آنچه راجع به Among Us می‌دانیم

فیفا ۲۱ نسخه دمو نخواهد داشت

سیستم عامل مک دیگر Save The World را پشتیبانی نمی‌کند

اولین تیزر God of War منتشر شد


برچسب‌ها (Tags) : ــ

ایمیل شما هرگز به اشتراک گذاشته نمی شود. بخش های ضروری دارای علامت می باشند *

کانال ها و صفحات ما

New Page 1