کاورهای کناری PS5 جدا می شود؟

author image توسط مهدی حق دادیان | ۰ نظر | ۷ مرداد ۱۳۹۹

دو مدل ps5 در کنار هم

اگر سایت ES Games را دنبال کرده باشید می‌دانید که کنسول جدید Play Station 5 قرار است در تعطیلات میلادی پیش رو به بازار عرضه شود. حال خبری جالب و مخفی راجع به PS5 به دست ما رسیده است. تا آخر این مقاله با ما همراه باشید تا به این خبر بپردازیم.

طبق عکسایی که به دست ما رسیده است، کسانی که برای خرید پلی استیشن ۵ علاقه مند می‌باشند، ممکن است بتوانند ظاهر کنسول را تغییر دهند تا از شباهت کنسول به مودم‌های وایرلس کم شود. طبق این عکس‌های مخفی به نظر می‌رسد بازیکنان قادر خواهند بود که ‌کاور کنسول را عوض‌ کنند. این موضوع خیلی عجیب و نادر می‌باشد که بازیکنان بتوانند اجزا و عناصر یک کنسول بازی را تغییر دهند، چون سازندگان کنسول‌های بازی دوست دارند که نسخه‌های مخصوص کنسول بازی را جداگانه بفروشند. مدتی پیش بود که پلی استیشن ۵ طی مراسمی برای جهانیان رونمایی شد. در همان ابتدا نظرات بازیکنان راجع به ظاهر آن مختلف بود. بعضی از بازیکنان چندین ساعت بعد از‌ مراسم ترول‌هایی را ساختند و ظاهر پلی استیشن ۵ را مسخره کردند. اما برای عده‌ای دیگر ظاهر این‌ کنسول زیبا و جذاب به نظر می‌رسید.

اخیرا ۳ عکس از‌ کنسول بر روی سایت AV9G لو رفته است که نشان می‌دهد کاور این کنسول قابل تعویض می‌باشد. البته باید بگوییم که این عکس‌ها هنوز به طور رسمی تایید نشده‌اند و در زمان نوشتن این مقاله باید آن‌ها را به عنوان یک شایعه در نظر گرفت. عکس اولی داخل کاور پلی استیشن ۵ را نشان می‌دهد که می‌توانید آن را وصل کنید و یا در بیاورید.عکس دومی نیز به نظر کاور پشتی است و جاهایی که در عکس سیاه شده است، اطلاعات سانسور شده می‌باشند.

عکس سوم نیز چندین کاور از‌ کنسول را نشان می‌دهد که در قسمتی شبیه کارگاه می‌باشند. البته باید این‌ نکته را نیز در نظر بگیرید که امکان جعلی بودن این عکس‌ها وجود دارد. یک دلیل برای جعلی بودن این عکس‌ها این می‌باشد که نسخه‌های مخصوص پلی استیشن ۵ در راه می‌باشد‌ و جذابیت آن‌ها در ظاهرشان می‌باشد. اگر کاورهای پلی استیشن ۵ قابل تعویض باشد، دیگر نیازی به تولید همچین نسخه‌هایی‌ نیست. باید منتظر واکنش سونی راجع به این عکس‌ها باشیم تا بفهمیم این موضوع واقعیت دارد یا خیر.

esgames-website-shop-banner


بیشتر بخوانید

بررسی بازی Resident Evil Village

فصل جدید PUBG چه تغییراتی داشته است؟

ویژگی Standoff در Ghost of Tsushima چیست؟


برچسب‌ها (Tags) : ــ ــ

ایمیل شما هرگز به اشتراک گذاشته نمی شود. بخش های ضروری دارای علامت می باشند *

کانال ها و صفحات ما

New Page 1