هر آنچه در مورد Hello Neighbor 2 می دانیم

author image توسط هادی اصلانی | ۱ نظر | ۹ مرداد ۱۳۹۹

تصویری از دو نسخه Hello neighbor

اگر از‌ طرفداران دنیای‌ گیم باشید مطمئنا با بازی Hello Neighbor آشنایی دارید. با ES Games همراه باشید تا به اخبار پیرامون نسخه‌ی جدید این بازی بپردازیم.

همان طور که می‌دانید نسخه‌ی اول این بازی در سبک دزدی و ترسناک می‌باشد که در آن‌ بازیکن در نقش یک‌ کودک ظاهر می‌شود که در همسایگی یک مرد میان سال عجیب و حال بهم زن زندگی می‌کند. این بچه به طور مداوم مشاهده می‌کند که مرد همسایه زیرزمین خود را محکم می‌بندد. تصمیم می‌گیرد به آن جا برود تا ببیند در آن زیر زمین چه می‌گذرد و داستان بازی از همان جا شروع می‌شود. حال قرار است نسخه‌ی دوم این بازی نیز ساخته شود. بازی Hello Neighbor 2 در طی مراسم Xbox Games Showcase رونمایی شد.

داستان عنوان جدید از این قرار می‌باشد که درست بعد از اتفاقات نسخه‌ی اول بازی شروع می‌شود‌. نقش اصلی جدید در این بازی یک روزنامه نگار است که به دنبال مجموعه‌ای از افراد گم شده می‌باشد. همین جست و جو او را به خانه‌ی همان همسایه‌ی عجیب و غریب نسخه‌ی اول بازی می‌رساند که حال موجودی شبیه کلاغ در آن جا زندگی می‌کند. نسخه‌ی اول این بازی با انتقادات شدید کاربران مواجه شده بود. هواداران از باگ‌های فراوان این بازی گلایه می‌کردند و اصلا از آن راضی‌ نبودند. نسخه‌ی اول این بازی نمره‌ی خیلی بد سی و هشت را از متاکریتیک دریافت کرد.

اما حال عنوان جدید Hello neighbor 2 بازی بسیار عالی و جذاب‌ تر از عنوان قبلی خود به نظر می‌رسد. گیم‌ پلی این‌ بازی تا حدودی دزدکی، تا حدودی ترسناک و تا حدودی دیگر حل معماهای مسخره و عجیب خواهد بود. مهم ترین انتقاد به نسخه‌ی اول این بازی‌ این بود که معماهای‌ بازی برای حل شدن منطق خاصی را دنبال نمی‌کردند. اما حال هواداران امیدوار هستند این مشکل در نسخه‌ی پیش رو حل شود. ذکر این نکته نیز‌ خالی از لطف‌ نمی‌باشد که این‌ بازی جهان باز ( Open World ) خواهد بود.  بازی Hello neighbor در سال ۲۰۲۱ برای ایکس باکس سریز ایکس، ایکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی ارائه خواهد شد. در حال حاضر ورژن اولیه‌ی این بازی بر روی استیم قابل دسترسی می‌باشد که می‌توانید یک ساعت اول از گیم پلی را تجربه کنید. در آخر شما را دعوت می‌کنیم تا تریلر این بازی را مشاهده فرمائید.

هادی اصلانی

esgames-website-shop-banner


بیشتر بخوانید

حقایقی در مورد Read Dead Redemption

بسته‌ی الحاقی‌ Hellraid بازی Dying Light تاخیر خورد

گرافیک مجذوب کننده شهر نیویورک در Marvel’s Spider-Man


برچسب‌ها (Tags) : ــ ــ ــ

ایمیل شما هرگز به اشتراک گذاشته نمی شود. بخش های ضروری دارای علامت می باشند *

کانال ها و صفحات ما

New Page 1