حالت Undead Fog کالاف دیوتی منتشر شد

author image توسط هادی اصلانی | ۰ نظر | ۹ آبان ۱۳۹۹

کال آف دیوتی در نظر دارد حالت ‘Undead Fog’ بازی را در تاریخ سی ام اکتبر (۹ آبان) منتشر کند، با ای اس گیمز همراه باشید تا به این خبر بپردازیم.

call of duty

رویدادهای هالووین Call of Duty Mobile به طور مستقیم آغاز شده و تعداد زیادی محتوای جدید را به نسخه موبایل این بازی محبوب اضافه کرده است. تریلر کاملا جدیدی با عنوان “هالووین، نبردها و دلخوشی ها” منتشر کرده است که محتوای آینده را به نمایش می گذارد. طرفداران نسخه موبایل Call of Duty از طریق این تریلر، آشنایی اولیه ای با حالت بازی Pumpkin Confirmed و نقشه Standoff Halloween پیدا خواهند کرد. هنوز هم ، آنچه بسیاری از طرفداران را به هیجان می آورد حالت بازی “Undead Fog” است که برای فصل ۱۱ Call of Duty نسخه موبایل، برنامه ریزی شده بود.

تاکنون، همه چیز طبق برنامه پیش رفته و به نظر می رسد که از ۳۰ اکتبر (۹ مهر) این حالت بازی به طور رسمی منتشر شود و تا ۵ نوامبر( ۱۴ مهر) باقی بماند، تا بازیکنان پنج روز سرگرم کننده با بتل رویال زامبی ها داشته باشند. در تریلر، بازیکنان می توانند زامبی هایی را که در سراسر آلکاتراز در حال پرسه زدن هستند ، مشاهده کنند و این امکان را برای یک بتل رویال زامبی در نقشه محبوب جزیره فراهم می کند. مهم است که بدانید ‘Undead Fog’ یک حالت بازی بسیار متفاوت از حالت Zombie است که در مارس سال جاری حذف شد. اگرچه ‘Undead Fog’ بر اساس شکل حالت Zombie طراحی شده است ، اما حالت Undead Fog تولد دوباره حالت Zombie نخواهد بود. این تریلر از لحاظ جزئیات نسبتاً مرموز بود ، اما یک خط که در بین طرفداران برجسته بود به پاداش های احتمالی اشاره داشت. در این تریلر گفته می شود:

ارواح با برخی از جعبه های پر رمز و راز ظهور می کنند

که بسیاری تصور می کنند منظور از این جعبه های پر رمز و راز پاداش های بازی است که توسط ارواح محافظت می شود. معلوم نیست چه پاداشی در انتظار طرفداران خواهد بود ، اما بسیاری گمان می کنند که مشابه رویداد Warzone Trick or Treat خواهد بود. زامبی ها یک موضوع بسیار محبوب در میان طرفداران Call of Duty هستند. اگرچه نسخه موبایل بازی دیگر از حالت زامبی پشتیبانی نمی کند ، بسیاری از طرفداران معتقد بودند که هنگام شروع بازی Call of Duty: Black Ops Cold War دوباره فرصت جنگیدن با زامبی ها را خواهند داشت. با این حال ، به نظر می رسد حالت Undead Fog’ یا ‘مه ارواح’ جوابگوی تمایلات طرفداران بازی باشد هرچند کوتاه مدت.

این رویداد اندکی پس از راه اندازی اولین به روزرسانی سالگرد Call of Duty نسخه موبایل ارائه می شود. این به روزرسانی فصل ۱۱ را وارد بازی کرد و نقشه های جدید ، حالت های بازی و نقشه بتل رویال دوم “Alcatraz” را معرفی کرد. با پر شدن محتویات جدید بازی از جنبه های ناشناخته، سازندگان بسیار احتیاط کرده اند که بازیکنان را تحت فشار قرار ندهند و هر جنبه جدید را با سرعت معقولی معرفی کنند. از این رو انتظار میرود حالت Undead Fog’ جزئیات ناشناخته کمتری برای ارائه داشته باشد.

هادی اصلانی

esgames-website-shop-banner


بیشتر بخوانید

اضافه شدن ایستگاه‌های مترو به نقشه Verdansk بازی Warzone

احتمال ساخت Call of Duty: MW3 Remastered

حجم مصرفی بازی‌های آنلاین

حافظه رم های DDR5 رونمایی شد


برچسب‌ها (Tags) : ــ ــ ــ

ایمیل شما هرگز به اشتراک گذاشته نمی شود. بخش های ضروری دارای علامت می باشند *

کانال ها و صفحات ما

New Page 1