نکات مربوط به استفاده از Flare Gun پابجی

author image توسط سهیل شاهمرادی | ۰ نظر | ۲۵ شهریور ۱۳۹۹

خاص ترین Pistol بازی پابجی موبایل بدون شک Flare Gun می باشد. با استفاده از این Pistol که در اصل یک منور است، باید مستقیما به سمت آسمان شلیک شود و هواپیما ها با دیدن آن یک بسته Loot Crate در محل شلیک منور رها می کنند. هنگام استفاده از Flare Gun باید به نکاتی توجه نمود، که ما قصد داریم این نکات را به شما توضیح دهیم، پس با ای اس گیمز تا آخر این مقاله همراه باشید.

بعد از شلیک چند ثانیه در جای خود بی حرکت بمانید تا بسته دقیقا در محل شلیک رها شود. برای رعایت بهتر این نکته بهتر است تا ظاهر نشدن پیام زیر جا به جا نشوید.

پیستول pubg flare gun

جعبه Flare Gun شامل کلاه و جلیقه ضد گلوله Level 3 و دو تفنگ می باشد. گاهی درون بسته فلیر گان می توان Scope 8x هم یافت. تفنگ هایی که در جعبه یافت می شوند شامل Groza, Aug, AWM و Mk14 هستند.

همان طور که هواپیماها از محل شلیک Flare Gun اگاه می شوند، سایر بازیکنان نیز در قسمت نسبتا بزرگی از نقشه، از محل شما با خبر شده و برای تصاحب جعبه به سمت شما حرکت می کنند. پس حتما در محلی از Flare Gun استفاده کنید که بتوانید از خود دفاع کنید. همچنین پس از Loot کردن سریعا جا به جا شوید تا در میان چند تیم در تله گیر نکنید.

در صورتی که در در خارج از Safe Zone بازی از Flare Gun استفاده کنید به جای جعبه, یک خودروی نفربر به شما تحویل داده میشود که هم در خشکی و هم در آب قابل استفاده است. این نفربر که BRDM-2 نام دارد توسط اتحاد جماهیر شوروی مورد استفاده قرار می گرفت. اگر قصد استفاده از BRDM را دارید حتما بنزین به همراه داشته باشید. چون این نفر بر مصرف بالایی دارد و سرعت آن نسبت به سایر وسایل نقلیه نسبتا کم است.

نفربر Pubg

آخرین نکته هم این می باشد که اگر در شرایطی بودید که به احتمال زیاد توسط تیم های دیگر کشته خواهید شد، Flare Gun رو به زمین یا به سمت دشمن شلیک کنید تا تیم حریف نتواند بعد از کشتن شما از آن Flare Gun استفاده کند.

esgames-website-shop-banner


بیشتر بخوانید

بازگشت دوباره نینجا به پلتفرم Twitch

آموزش کلاس‌های مختلف سلاح های پابجی موبایل

معرفی بازی پابجی موبایل

بازگشت اکتیویژن به اوج با بازی بلک ‌اپس کلد وار


برچسب‌ها (Tags) : ــ ــ

ایمیل شما هرگز به اشتراک گذاشته نمی شود. بخش های ضروری دارای علامت می باشند *

کانال ها و صفحات ما

New Page 1