بدترین رمز عبورهای سال ۲۰۲۰ معرفی شد

author image توسط مهدی حق دادیان | ۰ نظر | ۴ آذر ۱۳۹۹

قطعا خیلی از ما برای عضویت در سایت های مختلف از رمز عبوری هایی برای پنل کاربری خود استفاده می کنیم. اکثر ما به دلیل مشغله های روزمره ای که داریم، برای عضو شدن در یک سایت و یا وبلاگ، سعی می کنیم رمز عبور خود را همانند رمز عبور سایت دیگری که در آن عضو هستیم انتخاب کنیم، نهایتا با یک یا دو کارکتر متفاوت. در این مقاله می خواهیم به بدترین رمز عبورهای سال ۲۰۲۰ بپردازیم، پس با ای اس گیمز همراه باشید.

رمز عبور

ما برای آن که می توانیم رمز عبور خود را راحت تر به ذهن بسپاریم معمولا از رمز عبورهای ساده و یا مشابه سایت های دیگری که در آن عضو هستیم استفاده می کنیم و همین موضوع باعث به سرقت رفتن اطلاعات ما خواهد شد. مدیر شرکت NordPass‌ به تازگی پنج مورد از بدترین رمز عبورهای سال ۲۰۲۰ را اعلام کرده است که شامل ۱۲۳۴۵۶، ۱۲۳۴۵۶۷۸۹، Password، ۱۲۳۴۵۶۷۸ و Picture1 می باشد که نا گفته نماند هر یک از این رمز عبورها در یک ثانیه شکسته شدند به جز Picture1. زمان شکسته شدن رمز عبور picture1 سه ساعت می باشد البته این رمز عبور در بخش رمز عبورهای قوی و خوب قرار نمی گیرد.

همچنین در این گزارش اشاره شده است که رمز عبورهایی مانند سال تولد و یا کد ملی نیز به ساده قابل شناسی و شکستن می باشد. با توجه به بررسی هایی که این شرکت انجام داده است، مشخص شده که کاربران تمایلی به استفاده از رمز عبورهای قوی ندارد و معمولا رمز عبورهای ساده را انتخاب می کنند. شرکت NordPass‌ به کاربران توصیه می کند که اکیدا از رمز عبورهای تکراری پرهیز کنند و برای هر حساب کاربری خود یک رمز منحصر به فرد انتخاب کنند. این شرکت همچنین اشاره کرد که یک رمز عبور قوی شامل ۱۲ کارکتر از حروف بزرگ و کوچک و اعداد و علائم می باشد و باید معمولا ۹۰ روز یک بار تغییر کند.

کارشناسان در این حوضه توصیه می کنند که از نرم افزارهای مدیریت رمز استفاده کنید و برای هر حساب کاربری خود یک رمز عبور پیچیده و منحصر به فرد بسازید، در ادامه هم می توانید ۹۶ رمز عبوری که بدترین نوع رمز عبور می باشند را مشاهده کرده و نظرات خود را با ای اس گیمز به اشتراک بگذارید.

۱۲۳۴۵۱۲۳۴۵۶۷princesslivetestbaseballmaggiesummerjennifer
۱۲۳۴۵۶۱۲۳۴۵۶۷۸۹۰qwertyuiop۵۵۵۵۵q1w2e3r4t5y6qwerty123۱q2w3e4r5tamanda
۱۲۳۴۵۶۷۸۹Aa123456sunshinesoccernicolehellofitnessjustin
test1iloveyouBvtTest123charliejessica۱۱۲۲۳۳baileycookie
password۱۲۳۴۱۱۱۱۱asdfghjklpurplejordanzxcvbnmbasketball
۱۲۳۴۵۶۷۸abc123ashley۶۵۴۳۲۱shadowtiggerfuckyoushopping
zinch۱۱۱۱۱۱۰۰۰۰۰familyhannah۶۶۶۶۶۶۱۲۱۲۱۲pepper
g_czechout۱۲۳۱۲۳۰۰۰۰۰۰michaelchocolate۹۸۷۶۵۴۳۲۱busterjoshua
asdfdubsmashpassword1۱۲۳۳۲۱michellesupermanbutterflyhunter
qwertytestmonkeyfootballdaniel۱۲۳۴۵۶۷۸۹۱۰dragonginger
taylorabcd1234andrewjasmine۱qaz2wsx3edcmadisonmaria۵۴۳۲۱
matthew
samanthawhateverthomasanimotoPassword۰۹۸۷۶۵۴۳۲۱flower

esgames-website-shop-banner


بیشتر بخوانید

حافظه رم های DDR5 رونمایی شد

حجم مصرفی بازی‌های آنلاین

سیستم رده بندی بازی های ویدیوویی PEGI

فریب دعوت نامه های نسخه بتا Cyberpunk 2077 را نخورید


برچسب‌ها (Tags) :

ایمیل شما هرگز به اشتراک گذاشته نمی شود. بخش های ضروری دارای علامت می باشند *

کانال ها و صفحات ما

New Page 1