تاریخ شروع فصل دوم Fall guys مشخص شد

author image توسط مهدی حق دادیان | ۰ نظر | ۱۲ مهر ۱۳۹۹

اگر از همراهان ای اس گیمز باشید حتما اطلاعاتی را در مورد بازی محبوب Fall Guys بدست آورده اید و این بازی بتل رویال نسبتا جدید را شناخته اید. در این خبر قصد داریم تا تاریخ شروع فصل دوم Fall guys را به شما طرفداران گیم اعلام کنیم، پس با ای اس گیمز همراه باشید.

فصل جدید fall guys

یکی از بهترین بازی های بتل رویالی که تا کنون عرضه شده و توانسته پلیرهای زیادی را به خود جذب کند، بدون شک Fall Guys: Ultimate Knockout می باشد.  مراحل متنوع و مختلفی در این بازی وجود دارد که با شروع اولین مرحله ۶۰ پلیر به رقابت با یکدیگر می پردازند و رفته رفته و پس از طی کردن مراحل از تعداد بازیکن ها کم شده تا یک نفر باقی بماند و تاج را از آن خود کند.

به تازگی در حساب توئیتر Fall Guys خبری از مشخص شدن تاریخ شروع فصل دوم Fall guys منتشر شده است و تنها ۵ روز دیگر به شروع فصل دوم این بازی زمان باقی مانده است. در این توئیت عکسی هم از فصل دوم قرار دارد که حال و هوای قرون وسطایی/فئودال این فصل را نشان می دهد. فصل دوم Fall guys در تاریخ ۸ اکتبر (۱۷ مهر) در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. شما می توانید مشخصات سیستم مورد نیاز برای اجرای فال گایز را در اینجا نیز مشاهده کنید و نظرات خود را در مورد Fall guys با ما در میان بگذارید.

esgames-website-shop-banner


بیشتر بخوانید

تغییرات سیزن جدید Fall Guys و تاریخ عرضه نسخه اندرویدی آن

اضافه شدن ایستگاه‌های مترو به نقشه Verdansk بازی Warzone

معرفی Star Wars Squadrons شاهکاری از EA Motive

سیستم عامل مک دیگر Save The World را پشتیبانی نمی‌کند


برچسب‌ها (Tags) : ــ ــ

ایمیل شما هرگز به اشتراک گذاشته نمی شود. بخش های ضروری دارای علامت می باشند *

کانال ها و صفحات ما

New Page 1