PS4 به طور رسمی از PS3 در فروش نرم افزار پیشی گرفت

author image توسط امیرعلی سعادت | ۰ نظر | ۱۳ بهمن ۱۳۹۸

E3-3

طبق گفته های شرکت SONY بیش از ۱ میلیارد عنوان نرم افزار برای PS4 در سراسر جهان فروخته شده است درحالیکه این فقط مربوط به بازیهایی است که از طریق خرده فروشان و فروشگاه پلی استیشن فروخته شده است. درواقع مقدار واقعی نرم افزاری که فروخته شده، نزدیک به ۱.۱۸۱ میلیارد نفر است و بیش از ۲۷۴ میلیون نسخه بازی فقط در سال گذشته فروخته شده است.

با نگاهی به داده های فروش ارائه شده توسط SonyInteractiveEntertainment اکنون دومین کنسول پرفروش بازی ها PS4 هستش و PS2 نیز در صدر قرار دارد.

همین مورد را می توان در مورد فروش کنسول نیز گفت: در این رده بندی  PS2 با فروش ۱۵۰ میلیون دستگاه در جایگاه اول و پس از آن PS4 با فروش جهانی ۱۰۲ میلیون دستگاه و پس از آن PS1 با فروشی به میزان ۱۰۱ میلیون واحد در جایگاه سوم این رده بندی قرار گرفته است و در مورد دیگر کنسول ها، Nintendo Switch که تقریباً ۳ سال پیش راه اندازی شده است، ۵۲ میلیون دستگاه فروخته است یعنی تقریبا نیمی از تعداد فروخته شده کنسول پی اس فور و در مورد XBOX هم، طبق آخرین آمارهای ارائه شده تخمین می زنتد که مایکروسافت تاکنون ۴۶ میلیون کنسول Xbox One فروخته است.

سونی اخیراً در تازه ترین اخبار خود علامت تجاری PS5 را ثبت کرده است که شما میتوانید به محض اینکه اطلاعات بیشتری در مورد PS5 منتشر شد را در وبسایت رسمی www.esgames.ir مشاهده کنید.

esgames-website-shop-banner


بیشتر بخوانید

کمک مالی بازی Call Of Duty:Modern Warfare برای مهار آتش سوزی استرالیا

ارائه نسخه جدیدی از بازی Animal Crossing برای نینتندو سوییچ

Call of Duty:Modern Warfare پرفروش ترین بازی سال ۲۰۱۹


برچسب‌ها (Tags) : ــ ــ

ایمیل شما هرگز به اشتراک گذاشته نمی شود. بخش های ضروری دارای علامت می باشند *

کانال ها و صفحات ما

New Page 1