عرضه Pokemon Snap برای نینتندو سوئیچ

author image توسط هادی اصلانی | ۰ نظر | ۳۱ خرداد ۱۳۹۹

عرضه Pokemon Snap برای نینتندو سوئیچ اعلام شد

عرضه Pokemon Snap برای نینتندو سوئیچ

درواقع این عنوان دنباله دار طی رویداد pokemon presents premiere برای نینتندو سویچ عرضه خواهد شد که کمپانی سازنده این بازی نیز اعلام کرد که پوکمون اسنپ جدید در حال حاضر در حال توسعه است و برای نینتندو سویچ عرضه خواهد شد.

اکنون از زمانی که پوکمون اسنپ اصلی برای نینتندو ۶۴ عرضه شد، بیش از ۲۰ سال می‌گذرد ودر حال حاضر خیلی‌ها فکر می‌کردند که یک ریمستر از این بازی برای نینتندو سویچ عرضه خواهد شد ولی برخلاف آن از پوکمون جدید پرده برداری‌ شد. (پوکمون اسنپ یک بازی جدید از دنباله‌ی پوکمون است که به بازیکن اجازه می‌دهد به جای این که پوکمون را داخل پوک‌بال یعنی توپ پوکمون گرفتار کند، از آن‌ها عکس بگیرد.)

طی یک لایو استریم در هفدهم ژوئن (مصادف با ۲۸ خرداد ۹۹)، یک تریلر از گیم‌پلی بازی برای این عنوان نشان داده شد که این تریلر علاوه بر این که استایل کلاسیک گیم‌پلی عنوان اصلی نینتندو ۶۴ را دارا بود، همه‌ی پوکمون ها‌ از نسل‌های‌ مختلف را نیز دارا بود. تریلر با تصاویری زیبا و خوش منظره از پوکمون‌های مختلف در زیستگاه‌های خودشان شروع شد که درواقع شبیه دنباله‌ی ابتدایی از تریلرهای Pokemon Sword و Pokemon Shield بود که به همراه تصویر Wild Areeas بوده است. در تریلر بعد از مدتی دوربین بر روی قسمت بالایی صفحه ظاهر شد و نشان داد که تریلر برای پوکمون اسنپ جدید بوده است. اکنون این لایواستریم را در زیر مشاهده میکنیم:

این تریلر همچنین گیم‌پلی نوستالژیک عنوان اصلی را دارا بود که شامل عملکرد زوم دوربین، انداختن سیب به سمت پوکمون برای واکنش آن‌ها و حرکت به صورت On-Rails Shooter می‌باشد.

در نسخه‌ی اصلی بازیکن در یک ارابه‌ی محافظت شده قرار داشت که از آن‌جا می‌توانست بدون خطر از پوکمون وحشی عکس بگیرد و حتی قادر بود با پرتاب کردن سیب به سمت پوکمون یا محیط، با آن‌ها تعامل داشته باشد و امتیاز نیز بر اساس کیفیت و ژست در عکس داده می‌شد و تعامل داشتن با پوکمون مشخص شده، تنها راه ورود به مرحله‌ی بعد بود.

هادی اصلانی

esgames-website-shop-banner


بیشتر بخوانید

علت سایز بزرگ PS5 خنک ماندن کنسول می باشد

قابلیت دسترسی به TORCHLIGHT 3 در STEAM

KENA: BRIDGE OF SPIRITS معرفی شد


برچسب‌ها (Tags) : ــ ــ ــ ــ

ایمیل شما هرگز به اشتراک گذاشته نمی شود. بخش های ضروری دارای علامت می باشند *

کانال ها و صفحات ما

New Page 1