جالب ترین باگ Destiny 2 را پیدا کردند

author image توسط هادی اصلانی | ۰ نظر | ۵ تیر ۱۳۹۹

بازیکنان جالب ترین باگ Destiny 2 را پیدا کردند

بازیکنان جالب ترین باگ Destiny 2 را پیدا کردند که ما هم سعی کردیم در این مقاله به این باگ باحال بپردازیم و با هم ببینیم که این باگ چیست و چگونه کار می کند. یکی از بهترین قسمت‌های Destiny 2، تجهیزات گسترده و عظیم اسلحه‌ها می‌باشد. با توجه به تعداد زیاد تفنگ‌ها و چاقوها، پیدا کردن بهترین ترکیب برای استفاده کردن سخت است اما مطمئنا ارزش تلاش ‌کردن را دارد.

با توجه به معلوم بودن اسلحه‌ها در فصل دهم Destiny 2، بازیکنان به خوبی می‌دانند که از روی چه اسلحه‌ای رد بشوند و کدام اسلحه را بردارند. گروهی از اسلحه‌ ها‌ که با گذشت زمان به طور قابل توجهی تغییر کرده‌اند، شمشیرها می‌باشند. این موضوع باعث شده است که هر از گاهی بازیکنان ندانند که چگونه از شمشیر استفاده کنند اما این را هم باید در نظر گرفت که بعضی از کاربردهای شمشیرها آن چیزی نیست که سازنده در نظر دارد، مخصوصا وقتی‌که بازی همراه با باگ می‌شود.

جالب ترین باگ Destiny2

یکی‌ از بازیکنان باگی را در شمشیرها پیدا کرده است که می‌تواند موجب تقلب در بازی شود. این باگ به این شکل عمل می‌کند که وقتی به Load Zone می‌روید و شمشیری را بدون مهمات برمی‌دارید، بازی خود به خود بازیکن را مجهز می‌کند و به او مهمات کامل می‌دهد اما بازیکن نمی‌تواند این مهمات را ببیند. وقتی بازیکن شمشیر را می چرخاند روی تصویر، علامت نبودن مهمات را نشان می‌دهد اما در واقع او مهمات مخفی دارد. بازیکنان تا وقتی که این مهمات مخفی تمام شوند، می‌توانند بهتر حمله کنند و حتی بیشتر آسیب بزنند.

destiny2-falling-guillotine

شمشیرها و چاقوهایی که این باگ در آن‌ها وجود دارد به طور اتوماتیک در میان قوی‌ترین اسلحه‌های Destiny 2 قرار گرفته‌اند. در حین Raids نیز می‌توان از این‌ باگ استفاده کرد اما روش آن پیچیده است و مزیت خاصی ندارد. همچنین در مولتی‌پلیر‌ نیز می‌توان این باگ را به کار برد زیرا که این باگ خیلی قدرتمند است و باعث می‌شود که دشمن سریع کشته شود ولی قابل اطمینان نیست.

کمپانی‌ Bungie با باگ‌ها و سو استفاده‌هایی که بازی را برای بازیکن آسان‌تر می‌کند، به طور سریع برخورد می‌کند. دوره استفاده از اسلحه‌های کشنده و قوی مخفی به زودی تمام خواهد شد. به خاطر این موضوع بازیکنان مشتاق هستند که قبل از رفع شدن این باگ برای یکبار هم که شده از آن سو استفاده کنند. همانطور که‌ گفته شد این باگ بر روی اکثر شمشیرها کار می‌کند و کار کردن با آن خیلی سرگرم کننده است.

بازی Destiny 2 بر روی Pc, PS4, Stadia و Xbox One قابل تجربه می‌باشد.

هادی اصلانی

esgames-website-shop-banner


بیشتر بخوانید:

فعالیت کمپانی سازنده Batman Arkham روی عنوان جدید

فروش عالی The Last of Us 2 در هفته اول انتشار

تاریخ عرضه Crash Bandicoot: It’s About Time مشخص شد

حضور پیتر پارکر در نسخه جدید Spider-Man اتفاق خواهد افتاد؟!


برچسب‌ها (Tags) : ــ ــ

ایمیل شما هرگز به اشتراک گذاشته نمی شود. بخش های ضروری دارای علامت می باشند *

کانال ها و صفحات ما

New Page 1