DLC جدید The Elder Scrolls Online معرفی شد

author image توسط هادی اصلانی | ۰ نظر | ۳ تیر ۱۳۹۹

DLC جدید The Elder Scrolls Online

انتظارها سرانجام به پایان رسید و اکنون طرفداران بازی The Elder Scrolls Online مشتاق تجربه بازی بر روی بسته‌ی توسعه Expansion Pack هستند. بالاخره در داخل بازی The Elder Scrolls Online محدوده‌های جدید دنیای‌ Skyrim با ماموریت‌های نوین (همراه با وسایل زیاد برای یافتن) قابل دسترسی می‌باشد و درحال حاضر در زیر به امکانات و ویژگی هایی که هواداران باید از این DLC انتظار داشته باشند، می‌پردازیم.

Greymoor قبل از The Elder Scrolls V: Skyrim اتفاق می‌افتد

بعضی از طرفداران ممکن است امید داشته باشند که ببینند در Tamriel بعد از این که Dragonborn در The Elder Scrolls online موفق شد، چه اتفاقی می‌افتد اما در بسته‌ی جدید چنین چیزی وجود نخواهد داشت و به جای آن بازیکنان خواهند دید که Skyrim هزاران سال قبل از این که Dragonborn به Helgen فرستاده شود، چه شکلی بود.

باستان‌شناسی مهم خواهد بود

همانطور که میدانیم جست و جوی غارها، خانه‌های ترک شده و قلعه ها همیشه بدون لایل خاصی جزئی از بازی بوده است اما حال بازیکنان دلایل بیشتری برای این کار دارند چراکه بازیکنان ممکن است بعد از به پایان رساندن ماموریت‌ها و در حال گردش در بازی مواردی را پیدا کنند که به آن‌ها سرنخ مکان عتیقه را بدهد.

آیتم‌های عرفانی به بازیکنان قدرت انتخاب خواهند داد

آیتم‌های عرفانی در Greymoor ممکن است یادآور Flaws System برای بازیکنان در The Outer Worlds باشد یعنی جایی که در قبال قبول کردن یک ضعف احتمالی، کالایی را می‌گرفتند. اکنون دیگر در Greymoor بازیکنان می‌توانند با استفاده از آیتم‌های عرفانی کالای مفیدی را دریافت کنند اما باز همچنان ممکن استفاده از آن برایشان اثرات منفی داشته باشد.

Vampire Lords برگشته است

طرفدارانی که از DLC Dawnguard لذت بردند ممکن است از خط داستان Greymoor نیز به همان اندازه و علت، لذت ببرند. در Greymoor بازیکنان در مقابل موجوداتی شبیه موجودات در The Elder Scrolls online (مثل گرگینه و خون‌آشام) مقابله می‌کنند البته گرچه این هیولاها دیگر از دستورات vampire Lord اطاعت می‌کنند. (دقیقا همانند شبیه خون آشام‌هایی که در Skyrim از Lord Harkon اطاعت می‌کردند)

Greymoor دومین قسمت از The Dark Heart Of Skyrim می‌باشد

بعضی از طرفداران شاید ندانند ولی Greymoor یک بسته‌ی توسعه‌ی بزرگتری می‌باشد. حتی خود این بسته قسمتی از یک داستان بزرگ‌تر به اسم The Dark Heart of Skyrim می‌باشد که بازیکنان می‌توانند از طریق Harrowstorm DLC آن را شروع کنند.

گروه جدید Trail اضافه شده است

Greymoor برای بازیکنان، گروه چالش برانگیز و آزمایشی را به نام Kyne’s Aegis معرفی کرده تا آن را تست کنند. در داخل این Trail بازیکنان در میان خون‌آشام ها، هیولاهای کوچک و دیگر موجودات به همراه سه رئیس به ‌مبارزه می‌پردازند که باید آن‌ها را قبل از به پایان رسیدن وقت، شکست بدهند.

رویدادهای جهانی بیشتری ظاهر می‌شود

برای جذاب کردن بازی، لیستی از رویدادهای جهانی را Greymoor به Harrowstorms اضافه کرده تا به بازیکنان اجازه بدهد در مقابل موج‌های دشمنان برای از دست ندادن زمین مقابله کنند و در مقابل، مقداری کالای خوب دریافت کنند. این طوفان ها را می‌توان با ظاهر شدن ابرهای قرمز و بادهای سنگین قبل از حضور تعداد عظیمی از هیولاها پیش بینی کرد.

مهارت‌های جدیدی اضافه و مهارت‌های قبلی آپدیت شده‌اند

بعضی مهارت‌ها به بازی اضافه شده‌اند درحالیکه بعضی از مهارت‌ها جایگزین شده‌اند. نوع تغذیه کردن برای بازیکنان مختلف فرق می‌کند و خون آشام بودن نکات مثبت و منفی خودش را دارد.

مکان های جدید عمومی برای تفریح با گروه‌ها

Greymoor تعداد زیادی ماجراجویی جدید برای انجام دادن تفریحات به عنوان تیم اضافه کرده است. همچنین مکان های عمومی برای بازیکنان تعبیه شده است تا باهم به گردش بپردازند و از داخل گودال ها و یا سیاه چال‌ها برای خود وسیله پیدا کنند.

اژدها ها در Elsweyr می‌مانند

یکی از اصلی‌ترین مزایای Skyrim توانایی جنگ با اژدها ها بود که متاسفانه به نظر می‌رسد در The Elder Scrolls Online اژدها ها در Elsweyr می‌مانند بنابراین طرفدارانی که امید داشتند تا با جنگ بیشتر با اژدهاها از Paarthurnax بازدید کنند، ناامید شده‌اند.

هادی اصلانی

esgames-website-shop-banner


بیشتر بخوانید

بررسی بازی Resident Evil Village

سه بازی رایگان این هفته Xbox One برای کاربران اشتراک گلد

عرضه بازی Star Wars: Squadrons


ایمیل شما هرگز به اشتراک گذاشته نمی شود. بخش های ضروری دارای علامت می باشند *

کانال ها و صفحات ما

New Page 1