مدیر جدید استودیوی سانتا مونیکا از سوی سونی معرفی شد

author image توسط امیرعلی سعادت | ۰ نظر | ۱۵ اسفند ۱۳۹۸

Santa-Monica-studio

طبق اطلاعات منتشر شده اخیر، پس از جدا شدن “شانون استادستیل” از استودیو Santa Monica، “یومی یانگ” اکنون به عنوان رئیس جدید این استودیو  از طرف شرکت سونی منصوب شده است. (گفتنی است که استودیو Santa Monica به‌عنوان یکی از مهم‌ترین استودیوهای انحصاری سونی است که بازی محبوب و مهم God of War را در کارنامه خود دارد.)

در ساعات اولیه امروز بود، گوگل اعلام کرد که سونی استودیوی جدیدی را در ایالت کالیفرنیا در محله Play Vista راه اندازی خواهد کرد و هدایت این تیم توسط رئیس سابق استودیو سانتا مونیکا یعنی “شانون استادستیل” انجام می شود. با اینکه این یک حرکت بزرگ و حساس برای توسعه کارهای سونی یک اقدام جالب است اما این سوال مطرح میشد که چه کسی هدایت تیم پشتیبانی را در سانتا مونیکا (Santa Monica) رهبری خواهد کرد.

که اخیرا در پیرو این حواشی ایجاد شده، شرکت سونی جایگزین “شانون استادستیل” را انتخاب کرده‌ است؛ زیرا در پیامی که از طرف سونی برای وبسایت IGN ارسال شده است، سونی به‌صورت جدی اظهار کرده که از امروز “یومی یانگ” به عنوان مدیر جدید استودیو Santa Monica در کنار ما خواهد بود. (طبق اطلاعات منتشر شده یانگ در حساب رسمی لینکدین خود، وی نزدیک به ۲۰ سال درشرکت سونی و بخش پلی‌استیشن این شرک سابقه دارد و تا پیش از این نیز به‌ عنوان سرپرست توسعه محصول و همچنین مسئول بخش فنی کارکنان در سونی فعالیت داشته است.)

نکته جلب توجه این است که یانگ در تولید و ساخت بازی God of War نیز نقش مهم و کلیدی را ایفا کرده است.

esgames-website-shop-banner


بیشتر بخوانید 

مصاحبه کوجیما و شینکاوا در مورد آینده استدیو کوجیما پروداکشنز

PS4 به طور رسمی از PS3 در فروش نرم افزار پیشی گرفت

به احتمال زیاد معرفی PS5 در ماه فوریه سال جاری


برچسب‌ها (Tags) :

ایمیل شما هرگز به اشتراک گذاشته نمی شود. بخش های ضروری دارای علامت می باشند *

کانال ها و صفحات ما

New Page 1