نسخه موبایلی Call of Duty Warzone به زودی عرضه می‌شود

author image توسط هادی اصلانی | ۰ نظر | ۱ مهر ۱۳۹۹

نسخه موبایلی Call of Duty Warzone به زودی عرضه می‌شود

در این خبر قصد داریم به نسخه موبایلی Call of Duty Warzone که به زودی عرضه می‌شود، بپردازیم، پس با ای اس گیمز همراه باشید. کمتر از دو سال پیش، بازی موبایلی Call of Duty Mobile منتشر شد که توانست کاربران بسیار زیادی را در پلتفرم موبایل به خود جذب کند. در ادامه شرکت Activision تصمیم گرفت برای تقویت بازی خود از شرکت Tencent Games (سازنده ی بازی موفق پابجی موبایل) کمک و همکاری بگیرد و در ادامه بیان کرد که ساختن بازی Call of Duty Warzone برای موبایل دور از دسترس ما نیست و ما می توانیم این بازی را بسازیم.

برای همین کاربران فعال Call of Duty Mobile منتظر بازی Call of Duty Warzone برای موبایل هستند. همانطور که می دانید بازی کال آو دیوتی وارزون حجم و گرافبک بسیار قوی و قدرتمندی دارد که برای نصب آن به یک سیستم گیمینگ قوی یا پلتفرم‌هایی مانند PS4 .PC .Xbox One و … نیازمندیم ولی بعضی از منبع‌های خارجی گفته‌اند که این بازی وقتی به نسخه موبایلی تبدیل شود، تغییرات بسیار زیادی در بازی رخ خواهد داد.

همانطورکه میدانید بازی Call of Duty Warzone پرجمعیت‌ترین بازی بتل رویالی است که تاکنون عرضه شده و در آینده نزدیک می‌خواهد ۱۵۰ نفر را تبدیل به ۲۰۰ نفر بکند که جمعیت بسیار زیادی است. به زودی این نسخه  موبایلی Call of Duty Warzone عرضه می‌شود و قرار است یک نام جدید برای این نسخه موبایلی در نظر بگیرند.

هادی اصلانی

esgames-website-shop-banner


بیشتر بخوانید

بازگشت اکتیویژن به اوج با بازی بلک ‌اپس کلد وار

سیستم عامل مک دیگر Save The World را پشتیبانی نمی‌کند

اصطلاحات رایج اسلحه‌ها در بازی‌‎های سبک تیراندازی

تغییرات سیزن جدید Fall Guys و تاریخ عرضه نسخه اندرویدی آن


برچسب‌ها (Tags) : ــ ــ ــ ــ

ایمیل شما هرگز به اشتراک گذاشته نمی شود. بخش های ضروری دارای علامت می باشند *

کانال ها و صفحات ما

New Page 1