سیستم عامل مک دیگر Save The World را پشتیبانی نمی‌کند

author image توسط مهدی حق دادیان | ۰ نظر | ۳۱ شهریور ۱۳۹۹

پس از آن که به دلیل اختلاف نظر بین اپیک گیمز و اپل، فورتنایت از اپل استور حذف شد، اکنون در جدیدترین اخبار،‌ اپل اعلام کرد که دیگر به اپیک گیمز اجازه انتشار پچ های Save The World را بر روی سیستم عامل مک نخواهد داد. با ای اس گیمز همراه باشید تا به این خبر بپردازیم.

save the world

اپل در اقدامی جدید و بر علیه اپیک گیمز، جلوی انتشار آپدیت برای بخش Save The World فروتنایت بر روی سیستم عامل مک را گرفت و اپیک گیمز دیگر قادر نخواهد بود تا برای بخش Save The World بر روی مک آپدیتی منتشر کند. نکته قابل توجه در این موضوع این است که اگر کاربران مک آپدیت شماره V14.20 را بر روی سیستم خود نصب کنند، بازی دچار باگ هایی شده و افت کیفیت پیدا می کند و دیگر قادر نخواهید بود از بازی لذت ببرید. اپیک گیمز در این باره این گونه بیان کرد که:

از آنجایی که ما دیگر امکان انتشار آپدیت‌ها برای رفع مشکلات بازی را نخواهیم داشت، از تاریخ ۲۳ سپتامبر (۲ مهر) بازی Fortnite: Save The World دیگر روی MacOS قابل بازی نخواهد بود.

اپیک گیمز اضافه کرد که بازیکنانی که بسته های Starter و Founder را از تاریخ ۱۷ سپتامبر ۲۰۱۹ (۲۶ شهریور) تا تاریخ  ۱۷ سپتامبر ۲۰۲۰ (۲۷ شهریور) خریداری کرده باشند، هزینه این بسته ها را به آن ها باز خواهد گرداند و همچنین خاطرنشان کرد که واریز این پول ها احتمالا تا تاریخ ۲ اکتبر (۱۱ مهر) طول خواهد کشید. اپیک گیمز در ادامه گفت:

بازیکنان برای گرفتن پول خود لازم نیست کاری انجام بدهند؛ آنها می‌توانند همه آیتم‌ها و V-Bucks خریداری شده را نگه دارند. بازیکنان همچنان می‌توانند Save The World را روی کامپیوتر، پلی استشین و ایکس باکس بازی کنند؛ همچنین به خاطر قابلیت Cross-Progression، همه قهرمان‌ها، شماتیک‌ها و هر چیز دیگری که در Homebase بازیکنان بوده به صورت خودکار به پلتفرم‌های دیگری که فورتنایت را پشتیبانی می‌کنند، منتقل می‌شود.

یکی دیگر از اقداماتی که اپل علیه اپیک گیمز انجام داده، محدود کردن دسترسی اپیک گیمز به برنامه توسعه دهندگان اپل (َApple Developers Program) می باشد و جلوگیری از انتشار آپدیت برای Save The World فورتنایت آخرین اقدامی بوده که تا کنون اپل بر علیه اپیک گیمز انجام داده است.

esgames-website-shop-banner


بیشتر بخوانید

Jett: The Far Shore تاخیر خورد

اولین تیزر God of War منتشر شد

بازگشت اکتیویژن به اوج با بازی بلک ‌اپس کلد وار

اطلاعاتی درباره بازی Far Cry 6


برچسب‌ها (Tags) : ــ

ایمیل شما هرگز به اشتراک گذاشته نمی شود. بخش های ضروری دارای علامت می باشند *

کانال ها و صفحات ما

New Page 1