عدم عرضه رسمی The Last of Us Part 2 در خاورمیانه

author image توسط مهدی حق دادیان | ۰ نظر | ۶ خرداد ۱۳۹۹

the-last-of-us-part-2

به احتمال زیاد گیمرهایی که در منطقه خاورمیانه زندگی می کنند برای تجربه The Last of Us Part 2 با مشکلاتی مواجه خواهند بود زیرا با توجه به اطلاعات منتشر شده به دلیل عدم توافق کشورهای منطقه خاورمیانهT بازی The Last of Us Part 2 در خاورمیانه منتشر نخواهد شد.

این بازی اکنون در سایت عربی زبان پلی استیشن و در منطقه های امارات متحده عربی و عربستان وجود دارد ولی امکان پیش خرید ندارد. این ماجرا در حالی می باشد که این منطقه یکی از بازارهای فعال سونی می باشد و نسخه اول همین فرنچایز در این منطقه فروش خوبی داشته است.

در جدیدترین اخبار یکی از کاربران ردیت با نام Ghostechful از امارات توانسته با پشتیبانی پلی استیشن تماس برقرار کرده و متوجه شود که عملا فروش بازی The Last of Us Part 2 در این کشور ممنوع می باشد و سونی نمی تواند به طور رسمی و قانونی این بازی را در این منطقه منتشر کند. البته ناگفته نماند که بازی Ghost of Tsushima اکنون در این منطقه به راحتی قابل تهیه می باشد و حتی از زبان عربی هم پشتیبانی می کند.

با توجه به این شرایط به وجود آمده و عدم وجود نمایندگی پلی استیشن در ایران و منتشر نشدن هیچ عنوان بازی رسمی از سوی سونی در کشور ما، احتمالا شرایط ما هم همانند امارات متحده عربی و عربستان بوده و در کشور ما هم منتشر نخواهد شد، البته هنوز هیچ چیز به طور رسمی اعلام نشده است.

سازمان درجه بندی سنی ESRB اعلام کرده بازی The Last of Us Part 2 دارای صحنه های جنسی و برهنگی می باشد و در آن از کاراکترهای همجنس گرا هم استفاده شده است. در نتیجه این رویداد از قبل انتظار می رفت که بازی The Last of Us Part 2 همانند انیمیشن Onward، عرضه اش در خاورمیانه ممنوع شود.

با توجه به همه این مشکلات شما می توانید به راحتی این بازی را به صورت دیجیتالی از فروشگاه های آمریکا و یا بریتانیا خریداری و دانلود نمایید. این بازی در تاریخ ۳۰ خرداد برای پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

esgames-website-shop-banner


بیشتر بخوانید

دنیای مشترک Red Dead Redemption و GTA

استفاده از حداکثر فضای SSD در Xbox Series X

تفاوت عرضه کنسول های نسل نهم با هشتم


ایمیل شما هرگز به اشتراک گذاشته نمی شود. بخش های ضروری دارای علامت می باشند *

کانال ها و صفحات ما

New Page 1