اولین PS5 در اختیار Travis Scott قرار گرفت

author image توسط هادی اصلانی | ۰ نظر | ۷ مهر ۱۳۹۹

پک Travis-scott

با اینکه کمتر از دو ماه مانده تا شاهد عرضه نسل نهم کنسول‌های بازی‌ها باشیم ولی امروز اولین PS5 در اختیار Travis Scott قرار گرفت. هیجان عرضه کنسول‌ها در جامعه به قدری زیاد شده است که دو کمپانی معروف یعنی سونی و مایکروسافت سر تبلیغات و بسیاری از موضوعات دیگر رقابتشان بیشتر شده است و آن ها تمرکز بسیار زیادی دارند که بتوانند بهترین کنسول را ارائه دهند.اینستاگرام Travis scott

حتی اگر یکی از این همه تبلیغات این دو کمپانی، در جا و زمان مناسب قرار بگیرد، سود چشم گیری را روانه‌ی شرکت خواهد کرد. مایکروسافت برای مارکتینگ کنسول خود، ایکس باکس سری اس و ایکس باکس سری ایکس را به برخی از استریمرهای بزرگ و معروف داده است. اما سونی کاری کرد که همه شوکه شدند چراکه سونی اولین PS5 را به رپر معروف آمریکایی یعنی (Travis Scott) داد و یک عکس از DualSence PS5 در صفه ی اینستاگرامی خود منتشر کرد و باعث شد تا همه هیجان زده شوند.

Travis Scott کیست؟

اما شاید برایتان سوال باشد که Travis Scott کیست؟ و چه ربطی به سونی دارد و چرا سونی این رپر را انتخاب کرده بود؟ به دلیل آنکه Travis Scott در بازی محبوب فورتنایت در یک ایونت که همه ما آن رادیده‌ایم و به خوبی یاد داریم حضور یافت و  همه پلیرهای فورتنایت و دیگر پلیرها، از طریق استریمرها این رپر را شناختند.

حال سونی تصمیم گرفت که این هدیه را به Travis Scott بدهد. همچنین شما می توانید به پیج اینستاگرام  Travis Scott رفته و این پست را مشاهده کنید (اولین PS5 در اختیار Travis Scott قرار گرفت). پلی استیشن ۵ قرار است ابتدا در تاریخ ۱۲ نوامبر (۲۲ آبان) برای ایالات متحده آمریکا، ژاپن، کانادا، مکزیک، استرالیا، نیوزلند و کره جنوبی عرضه شود و سپس در تاریخ ۱۹ نوامبر (۲۹ آبان)، به انتشار جهانی برسد.

هادی اصلانی

esgames-website-shop-banner


بیشتر بخوانید

اضافه شدن ایستگاه‌های مترو به نقشه Verdansk بازی Warzone

نسخه موبایلی Call of Duty Warzone به زودی عرضه می‌شود

Rocket League بریز و ۱۰ دلار برنده شو

سیستم عامل مک دیگر Save The World را پشتیبانی نمی‌کند


برچسب‌ها (Tags) : ــ ــ

ایمیل شما هرگز به اشتراک گذاشته نمی شود. بخش های ضروری دارای علامت می باشند *

کانال ها و صفحات ما

New Page 1