اکانت DrDisRespect در Twitch بسته شد

author image توسط هادی اصلانی | ۰ نظر | ۱۳ تیر ۱۳۹۹

دکتر دیسریسپکت استریمر معروف

دکتر DrDisRespect استریمر معروف دوباره توسط Twitch از استریم کردن محروم شد. DrDisRespect یک استریمر معروف در Twitch می باشد که برای اطلاعات بیشتر در مورد این استریمر معروف می توانید به لینک DrDisRespect مراجعه نمایید.هیچ دلیل خاصی از طرف Twitch برای بن کردن دکتر دیسریسپکت اعلام نشده است. دکتر دیسریسپکت در ساعت ۳:۰۱ به وقت محلی بن و کانال او از Twitch حذف شد. با این وجود که هنوز دلیل بن شدن او مشخص نیست اما به نظر می‌رسد این‌ بن شدن همیشگی است. دکتر دیسریسپکت هنوز نظر خودش را به صورت رسمی راجع به بن شدنش اعلام نکرده است.
اما یکی از استریمرهای‌ معروف Twitch به نام TimTheTatman که معمولا همراه با دکتر دیسریسپکت بازی می‌کرد گفت که در حال حاضر دکتر دیسریسپکت در حال حرف زدن با مسئولان Twitch می‌باشد تا دلیل بن شدنش را بداند. زک باسی، پایه گذار Creator Hype، توویت‌ کرد که Twitch هیچ بیانیه‌ی رسمی را راجع به‌ این موضوع  به صورت عمومی اعلام نخواهد کرد. او همچنین گفت که تیم روابط عمومی Twitch به پرس و جوی رسانه‌ها با بیانیه‌ی زیر پاسخ می‌دهد:

وقتی مدرکی دال بر این باشد که استریمری قوانین ما را زیر پا می‌گذارد، بدون در نظر گرفتن موقعیت و نام استریمرها با آن‌ها برخورد جدی خواهد شد

کاربرانی که در مدت یک ماه اخیر اکانت دکتر دیسرسپکت را سابسکرایب کرده بودند،‌ اعلامیه ای در مورد برگشت پولشان دریافت کرده اند.این اتفاق برای اولین‌ بار در تاریخ Twitch اتفاق می‌افتد. همسر دکتر دیسرسپکت نیز توسط پستی در اینستاگرام خود از طرفداران برای حمایتشان در این شرایط سخت تشکر کرد.

هادی اصلانی

esgames-website-shop-banner


بیشتر بخوانید

واکنش خیره کننده Dr Disrespect به تعطیلی Mixer

فلیکس کیلبرگ یوتیوب را ترک خواهد کرد

خداحافظی با الی و جوئل


برچسب‌ها (Tags) : ــ

ایمیل شما هرگز به اشتراک گذاشته نمی شود. بخش های ضروری دارای علامت می باشند *

کانال ها و صفحات ما

New Page 1