عرضه Apex Legends برای نینتندو سوئیچ و قابلیت کراس پلی آن

author image توسط هادی اصلانی | ۰ نظر | ۱ تیر ۱۳۹۹

عرضه Apex Legends برای نینتندو سوئیچ و کراس پلی آن

در طی رویداد EA Play کمپانی Respawn Entertainment اعلام کرد که عرضه Apex Legends برای نینتندو سوئیچ در پاییز پیش رو اتفاق خواهد افتاد و همچنین کراس پلی آن نیز در همان محدوده‌ی زمانی برای همه‌ی پلتفرم ها عرضه خواهد شد.

ناگفته نماند که از این خبر در رویداد Apex Legends Season 5 پرده‌برداری شد و نیز Treasure هایی در مورد همین سیزن در قالب تریلر خلاصه شده ای از اتفاقات بازی به نمایش گذاشته شد که لباس‌ها و وسایل جدید برای قهرمانان بازی به ارمغان می‌آورد که این بروزرسانی در ۲۳ ژوئن یعنی مصادف با سه شنبه سوم تیر ماه شروع خواهد شد. (به شخصه Apex Legends را از فصل دوم به طور منظم بازی نکرده‌ام اما احتمالا نظر خود را عوض کنم و شاید هم این رویداد فصلی پیش‌رو زمانی باشد که مرا به بازی برگرداند.)

این خیلی عالی است که الکترونیک آرتز بازی Apex Legends را بر روی Nintendo Switch عرضه می‌کند زیرا گیمرها هرگز تجربه زیادی از بازی کردن بازیهای تیراندازی اول شخص را در Switch و بر روی حالت دستی نداشته اند و بنابراین می تواند یک اتفاق بزرگی را در پی داشته باشد و مورد پسند طرفداران قرار بگیرد اما همچنان دادن حق انتخاب به بازیکنان همیشه یک نکته‌ی مثبتی بوده و هست.

اگر می‌خواهید شروع به بازی Apex Legends کنید، می‌توانید همین الان بر روی پلتفرم های Xbox one, PS4, PC از طریق برنامه های Origin و یا Steam اقدام کرده و به تجربه این بازی زیبا بپردازید البته همانطور که گفته شد، Apex Legends در پائیز پیش‌رو برای Nintendo Switch نیز عرضه خواهد شد. اخبار هیجان‌انگیز کمی در طی رویداد EA Play امسال بود اما می توان گفت که با اختلاف زیادی، هیجان انگیزترین خبر امسال بازگشت بازی Skate بوده است.

هادی اصلانی

esgames-website-shop-banner


بیشتر بخوانید

خرید یکبار Cyberpunk 2077 برای هردو نسل

مدت زمان گیم پلی The Last of Us 2

هر آنچه از Hitman 3 می دانیم


برچسب‌ها (Tags) : ــ ــ

ایمیل شما هرگز به اشتراک گذاشته نمی شود. بخش های ضروری دارای علامت می باشند *

کانال ها و صفحات ما

New Page 1