عرضه بازی Stranded Deep برای Xbox One

author image توسط امیرعلی سعادت | ۰ نظر | ۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

عرضه بازی Stranded Deep برای Xbox One

بتازگی شرکت Beam Team Games خبر عرضه بازی سبک بقای خود یعنی Stranded Deep را برای اولین بار برای کنسول Xbox One اعلام کرده است. شما در این بازی نقش شخصیتی را دارید که بعد از سقوط هواپیما در جزیره ای در اقیانوس اطلس گیر افتاده است و برای زنده ماندن باید شکار کند و مواد لازم را جمع آوری کند تا اسلحه و وسایل مورد نیاز خود را بسازد و پناهگاهی پیدا کرده تا در آن زندگی کند و در نهایت از جزیره فرار کند.

در این بازی با محیط ترسناک و خطرناکی روبرو هستیم؛ کوسه ها، هشت پا های غول پیکر و سایر موجودات آبزی از جمله ی آنهاست. شما در خشکی باید در برابر حملات خرس های وحشی، مار و سایر حیواناتی که شما را تهدید می کنند مقابله کنید. حیوانات تنها تهدید محسوب نمی شوند و عواملی مانند گرسنگی، تشنگی و … نیز سر راه شما قرار دارند. بدلیل پویایی و جست و خیز شخصیت بازی، هر روز از دنیای بازی با روز دیگر فرق دارد و باید با حواس بسیار جمع به ادامه بازی بپردازید تا بتوانید به اندازه کافی زنده مانده و از جزیره فرار کنید.

این بازی در ابتدا قرار بود که توسط شرکت تل‌تیل گیمز (Telltale Games)، عرضه شود. (این کمپانی در سال ۲۰۱۸ با اخراج بیش از ۲۰۰ کارمند خود، رسماً ورشکست شد و سپس در سال ۲۰۱۹ به صنعت بازیسازی بازگشت.) بازی Stranded Deep در طول سالها در دست ساخت برای Xbox One بود تا در نهایت شرکت سازنده و پشتیبانی موفق شد با دریافت مجوز های لازم و با همکاری با شرکت North Beach Games این بازی را برای Xbox One عرضه کنند. (شرکت Beach Games از طرفداران بازی، بابت صبر و تحمل در طول زمان ساخت بسیار تشکر کرده و گفته که امیدواریم کاربران از اولین تجربه فرار از جزیره بسیار لذت ببرند.)

esgames-website-shop-banner


بیشتر بخوانید

آپدیت تابستانه BATTLEFIELD V بعداز پایان فصل INTO THE JUNGLE

شخصیت FLICK در ANIMAL CROSSING: NEW HORIZONS

لیگ مسابقات انگلستان برای بازی فیفا ۲۰

دومین سالگرد عرضه GOF OF WAR


برچسب‌ها (Tags) : ــ

ایمیل شما هرگز به اشتراک گذاشته نمی شود. بخش های ضروری دارای علامت می باشند *

کانال ها و صفحات ما

New Page 1