شخصیت استیو ماینکرفت به Super Smash Bros می‌آید

author image توسط هادی اصلانی | ۰ نظر | ۱۲ مهر ۱۳۹۹

شخصیت استیو ماینکرفت به Super Smash Bros می ‌آید و ما در این خبر قصد داریم تا به این موضوع بپردازیم، پس تا آخر این خبر با ای اس گیمز همراه باشید.

Steve in supersmash

درحال حاضر بازی فایتینگ Super Smash Bros. Ultimate با حضور شخصیت استیو (یکی از کاراکتر های معروف بازی ماینکرفت) قابل تجربه می‌باشد و شما می توانید با خرید Super Smash Bros. Ultimate از این بازی لذت ببرید. همانطورکه می‌دانید بازی ماینکرفت یکی از مجموعه بازی‌های بسیار بزرگ در دنیای گیم می‌باشد و نباید هم تعجب کرد که چرا نینتندو سوییچ از این بازی کمک بگیرد.

چگونه می توانیم steve را آزاد و با آن به رقابت بپردازیم؟

کسانی که Fighter Pass سیزن دو را در بازی Super Smash Bros. Ultimate خریداری کرده باشند، می‌توانند کاراکتر steve را داشته و با آن به رقابت با دیگر پلیرها بپردازند. نینتندو در بیانه‌ای اعلام کرد که کاراکتر استیو هیچ تغییری در بازی Super Smash Bros. Ultimate نداشته و همانطور پیکسلی مانند بازی ماینکرفت می‌باشد. کاراکتر Steve دارای ۴ ظاهر عادی، اندرمن، الکس و زامبی می‌باشد. ماساهیرو ساکورای (کارگردان بازی Super Smash Bros. Ultimate) گفته است که آمدن کاراکتر استیو از نظر گرافیکی ساده بوده ولی در عوض سختی‌های بسیاری را برای ما به وجود آورده است و سختی آن این است که گرافیک و محیط بازی باید طوری باشد که استیو بتواند ساخت و ساز و تخریب کند و گفته است که با آمدن به روز رسانی های متعدد می‌توانیم این مشکل را برطرف و بازی را بالانس کنیم که کاربران بتوانند از بازی لذت ببرند. اما برای اطلاعات بیتر باید تا تاریخ ۳ اکتبر (۱۲مهر) منتظر بمانیم.

هادی اصلانی

esgames-website-shop-banner


بیشتر بخوانید

اضافه شدن ایستگاه‌های مترو به نقشه Verdansk بازی Warzone

فیفا ۲۱ نسخه دمو نخواهد داشت

اولین تیزر God of War منتشر شد

هر آنچه راجع به Among Us می‌دانیم


برچسب‌ها (Tags) : ــ ــ ــ

ایمیل شما هرگز به اشتراک گذاشته نمی شود. بخش های ضروری دارای علامت می باشند *

کانال ها و صفحات ما

New Page 1