Spoiler بازی Resident Evil 3

author image توسط مهدی حق دادیان | ۰ نظر | ۵ فروردین ۱۳۹۹

Resident-Evil-3

طبق گزارشات منتشر شده، Spoiler های نسخه “بازسازی شده بازی رزیدنت اویل ۳” (Resident Evil 3) به سمت سطح آنلاین روانه می شوند. به نظر میرسد کمی عجیب بنظر رسد، بازی ای که ابتدا در سال ۱۹۹۹ منتشر شده است، حال برای آن اسپویلر های آنلاینی عرضه شوند.

اخیرا موفقیت های گروهی شرکت کپکام (Capcom) در مورد بازسازی آینده بازی رزیدنت اویل ۳ فاش شده است درحالی که این شرکت تمام تلاش خود را برای فاش نکردن و حفظ اطلاعات در قبل از انتشار رسمی بازی، همانند سال های گذشته در نسخه های قبلی Resident Evil به کار گرفته است. و در واقع این بدان معنی است که اسپویلرهای این نسخه نیز میتوانند باز با ویژگی های دیگری در بازی حضور داشته باشند.

همانطورکه میدانیم داستان کامل بازی Resident Evil، یک مقوله معروف و مشهوری است چرا که این سری از بازی ها قدمتی بیش از ۲۰ سال دارند بنابراین از قبل براحتی محدودیت های مربوط به اسپویلرها برای عموم مشخص شده است. طبق جدیدترین اخبار منتشر شده، شرکت کپکام به دلیل داشتن سابقه چندین ساله در عرضه بازیهای ویدئویی حتما ویژگی های جدیدی را به نسخه “بازسازی شده رزیدنت اویل ۳” اضافه کرده که طرفداران هنوز هم تا حدودی از این ویژگی ها بی اطلاع هستند.

سیاست شرکت کپکام به شکلی است که اطلاعات زیادی قبل از عرضه رسمی بازی در اختیار طرفداران قرار نمیدهد زیرا درسال گذشته نیز درمورد نسخه “بازسازی شده بازی Resident Evil 2” این برنامه همیشگی خود را انجام داد تا بازی جلوه خوبی به خود بگیرد و این عملکرد آنها در سال گذشته به خوبی جواب داد و در نتیجه تغییر و تحولات ایجاد شده بازی سال گذشته نسبت به نسخه های قبلی خود به وضوح در چشم طرفداران جلوه زد.

بنابراین اگر طرفداران بخواهند بدون شناخت قبلی در مورد نسخه بازسازی شده بازی رزیدنت اویل ۳ قضاوت کنند حتما به نتیجه اشتباهی برخورد خواهند کرد. با همه این توصیفات نزدیک به دو هفته به انتشار رسمی این نسخه رزیدنت اویل ۳ زمان باقی مانده است تا عموم پلیرها این تغییر و تحولات را به صورت علنی مشاهده کنند.

به هر حال اگر طرفداران این سری از بازی های Resident Evil بخواهند اطلاعات زیادی در این زمینه داشته باشند بهتر است به توئیتر  رسمی خود بازی مراجعه کنند و طبق گزارشات منتشر شده از طرف تیم پشتیبانی بازی، قرار براین شده که این بازی در ۳ آوریل سال جاری برای پلتفرم های PC ،PS4 و Xbox One عرضه شود.

esgames-website-shop-banner


بیشتر بخوانید

CALL OF DUTY:MODERN WARFARE پرفروش ترین بازی سال ۲۰۱۹

بازی بتل رویال CALL OF DUTY: WARZONE منتشر شد

تریلر بازی NIOH 2 منتشر شد


برچسب‌ها (Tags) : ــ ــ

ایمیل شما هرگز به اشتراک گذاشته نمی شود. بخش های ضروری دارای علامت می باشند *

کانال ها و صفحات ما

New Page 1