تریلر سینماتیک Shadowlands منتشر شد

author image توسط مهدی حق دادیان | ۰ نظر | ۲۸ آبان ۱۳۹۹

بدون شک طرفرداران World of Warcraft بی صبرانه منتظر عرضه اکسپنشن جدید wow هستند، به تازگی تریلر سینماتیک Shadowlands منتشر شده است که در این خبر به این تریلر می پردازیم، پس با ای اس گیمز همراه باشید.

wow shadowlands

از تاریخ ۲۳ نوامبر ( ۳ آذر ماه)، تقریبا یک هفته دیگر، طرفداران wow قادر خواهند بود تا اکسپنشن این بازی با نام Shadowlands را تهیه و به تجربه آن بپردازند. به تازگی Activision Blizzard تریلری سینماتیک از این بازی را منتشر کرده است که دارای محتویات جذابی می باشد. در این ویدیو شاهد مبارزه بین نژادهای مختلف موجود در بازی هستیم و نام این تریلر هم  Beyond the Veil می باشد.

عهدنامه یکی از قابلیت های جدیدی است که به بازی اضافه شده است، که وقتی بازیکنان به سطح ۶۰ برسند، باید از بین ۴ عهدنامه موجود که Kyrians، Night Fae، Maldaxxus و Venthyr می باشد، به انتخاب خود یکی را انتخاب کنند. توسعه دهندگان بازی در مورد انتخاب عهدنامه می گویند: با توجه به انتخاب هر یک از عهدنامه ها، بازیکنان قادر خواهد بود تا روح شخصی خود را در کنار روح های قدرتمند قرار داده و مسیر تازه ای را در بازی طی کنند.

این اکسپنشن قبل تر قرار بود در تاریخ ۶ آبان در دسترس کاربران قرار بگیرد اما با تاخیر در عرضه مواجه شد و کاربران می توانند از تاریخ ۲۳ نوامبر( ۳ آذر ) به تجربه این اکسپنشن بپردازند و در آخر هم می توانید این تریلر سینماتیک را مشاهده کرده و نظرات خود را با ای اس گیمز  به اشتراک بگذارید.

esgames-website-shop-banner


بیشتر بخوانید

سیستم مورد نیاز World of Warcraft: Shadowlands اعلام شد

سیستم مورد نیاز NFS Hot Pursutit Remastered اعلام شد

اضافه شدن ایستگاه‌های مترو به نقشه Verdansk بازی Warzone

گرافیک مجذوب کننده شهر نیویورک در Marvel’s Spider-Man


ایمیل شما هرگز به اشتراک گذاشته نمی شود. بخش های ضروری دارای علامت می باشند *

کانال ها و صفحات ما

New Page 1