تریلر داستانی Serious Sam 4 منتشر شد

author image توسط مهدی حق دادیان | ۰ نظر | ۲ مهر ۱۳۹۹

سام در serious sam 4

Serious Sam 4 یا همان سام ماجراجوی خودمان، یکی از بازی های پر طرفدار بین تمام گیمرهای ایرانی می باشد و اگر از افراد ده ۶۰ باشید این بازی را به خوبی می شناسید و خاطرات بسیار خوبی از این بازی دارید. به تازگی استودیو کروتیم (Croteam) تریلر داستانی Serious Sam 4 را منتشر کرده که در این پست قصد داریم به این تریلر بپردازیم، پس با ای اس گیمز همراه باشید.

نسخه چهارم Serious Sam برای اولین بار در سال ۲۰۱۳ معرفی شد و تقریبا ۷ سال است که طرفداران این بازی منتظر عرضه این عنوان هستند و برای عرضه آن اشتیاق زیادی دارند. به تازگی Croteam تریلر بخش داستانی Serious Sam 4 را منتشر کرده است. Serious Sam 4 علاوه بر بخش داستانی، یک نقشه ۱۲۸ کیلومتری به همراه کوآپ آنلاین ۴ نفره نیز دارد. نا گفته نماند که ناشر این بازی شرکت معروف دیوالور دیجیتال (Devolver Digital) می باشد.

Serious Sam 4 در پایان این هفته و در تاریخ ۳ مهر برای پلتفرم های PC و گوگل استدیا عرضه خواهد شد. کاربران Xbox one و PS4 هم باید تا سال ۲۰۲۱ منتظر عرضه این بازی بمانند. در آخر هم می توانید ترلیر بخش داستانی Serious Sam 4 را مشاهده کرده و نظرات خود را با ای اس گیمز در میان بگذارید.

esgames-website-shop-banner


بیشتر بخوانید

Serious sam 4 به زودی عرضه می شود

فیفا ۲۱ نسخه دمو نخواهد داشت

بازگشت اکتیویژن به اوج با بازی بلک ‌اپس کلد وار

سیستم عامل مک دیگر Save The World را پشتیبانی نمی‌کند


برچسب‌ها (Tags) : ــ ــ

ایمیل شما هرگز به اشتراک گذاشته نمی شود. بخش های ضروری دارای علامت می باشند *

کانال ها و صفحات ما

New Page 1