بازی Scorn به نسل بعد منتقل شد!

author image توسط امیرعلی سعادت | ۰ نظر | ۸ خرداد ۱۳۹۹

بازی Scorn به نسل بعد منتقل شد!!!

عنوان Scorn به نسل بعد منتقل شد!

بازی Scorn نمیتواند بر روی کنسول نسل هشتم مایکروسافت یعنی Xbox One عملکردی شبیه به رایانه های شخصی داشته باشد و به همین دلیل انتشار آن به نسل بعدی کنسول Xbox موکول شد.

به گفته عوامل سازنده این بازی برای حفظ بهترین کیفیت و عملکرد بازی، از عرضه این عنوان برای Xbox One ممانعت به عمل آمده و بطور انحصاری برای Xbox Series X و PC در نسل بعد عرضه خواهد شد. این عنوان المان های ترسناک و جزییات داستان و گیم پلی فوق العاده ای برای یک عنوان اول شخص ماجراجویی دارد. با وجود مخفی بودن بسیاری از جزئیات و نیز با انتشار اخباری تحت عنوان “بازی Scorn به نسل بعد منتقل شد” اما همچنان از همین الان افراد بسیار زیادی منتظر عرضه این بازی هستند.

این بازی چندین سال در دست ساخت برای رایانه های شخصی بود اما بتازگی و در مراسم رونمایی مایکروسافت بطور رسمی اعلام شد که برای کنسول های نسل نهمی این شرکت نیز عرضه خواهد شد. رقابت میان کنسول های نسل نهم رفته رفته شدیدتر خواهد شد که موارد رقابتی این رویداد عواملی مانند؛ عناوین انحصاری، قدرت تکنیکی و ترافلاپس و گیم پلی خواهد بود. گفتنی است که با وجود انتشار ویروس کرونا هنوز انتظار می رود این کنسول ها تا آخر سال ۲۰۲۰ عرضه شوند.

Ljubomir Peklar در مصاحبه ای گفته است:

Scron برای نسل بعد برنامه ریزی شده است و برنامه ای برای این نسل نداریم. همچنین فعلا هیچ اطلاعاتی درباره نسخه Play Station 5 نمی توانیم به کاربران خود بدهیم.

کنسول Xbox Series X توانایی اجرایی این بازی را با رزلوشن ۴K و ۶۰ فریم در ثانیه را دارد. با وجود امکاناتی مانند Xbox Smart Delivery، دارندگان کنسول های قدیمی می توانند بازی های بروز را نیز تجربه کنند اما شرکت سازنده بازی یعنی Ebb معتقد است که اگر این اتفاق به قیمت از دست رفتن ۶۰ فریم در ثانیه باشد، ارزشش را ندارد. فعلا از زمان قطعی عرضه این عنوان خبری در دسترس نیست.

esgames-website-shop-banner


بیشتر بخوانید

عدم عرضه رسمی THE LAST OF US PART 2 در خاورمیانه

استفاده از حداکثر فضای SSD در XBOX SERIES X

دنیای مشترک RED DEAD REDEMPTION و GTA


برچسب‌ها (Tags) : ــ

ایمیل شما هرگز به اشتراک گذاشته نمی شود. بخش های ضروری دارای علامت می باشند *

کانال ها و صفحات ما

New Page 1