انتشار اولین تصاویر از بسته بندی Xbox Serie X

author image توسط هادی اصلانی | ۰ نظر | ۲۲ مهر ۱۳۹۹

کنسول نسل بعدی کمپانی مایکروسافت در جعبه‌هایی تحویل داده خواهند شد که واقعا دارای طراحی‌های گرافیکی آرامش بخش هستند. تقریبا یک سال پس از رونمایی از خود کنسول، اکنون اولین تصاویر از جعبه این نوع کنسول که خرده فروشی‌ها از آن استفاده خواهند کرد، منتشر شده است.

xbox-series-x-Console-box

Jon Scarr تصویر فوق را در توییتر خود منتشر کرد و همچنین درباره آن نوشت:

بنظرتان این جعبه کنسول Xbox Serie X که برای خرده فروشان است، قشنگ نیست؟

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می‌شود، جعبه از محصولات کاغذی مانند مقوا ساخته شده است و دارای تصاویر چاپ شده واقع گرایانه از ظاهر کنسول است. درحقیقت این جعبه در مقایسه با جعبه های قبلی که کنسول‌های Xbox در آن حمل می‌شدند، دارای طراحی آرامبخش‌تری می‌باشد. روی این جعبه، لوگو و همچنین بخش پوشش تهویه کنسول به خوبی هرچه تمام به تصویر کشیده شده است و همچنین با نوشته شدن اعدادی در حاشیه جعبه، به مصرف کنندگان یادآوری می‌کنند که کنسول دارای حافظه داخلی ۱ ترابایتی است و نیز کنسول بازی‌ها را با رزولوشن ۴K و ۱۲۰ FPS اجرا خواهد کرد.

طراحی و خلاقیت بکار رفته شده در این جعبه نسبت به طراحی جعبه Xbox One که در سال ۲۰۱۴ منتشر شده بود، در سطح بسیار بالاتری قرار دارد و همچنین واضح است که از ظریف کاری بالاتری برخوردار می‌باشد.

پایین جعبه نیز با رنگ سبز طراحی شده که حاوی چند پاراگراف متن درباره کنسول است. جالب است بدانید که این طراحی پایین جعبه این کنسول هتوز یادآور خاطراتی از Xbox One X و کنسول Xbox اصلی است. لازم به ذکر است که کنسول‌های Xbox Series X و Series S از ۱۰ نوامبر (مصادف با ۲۰ام آبان ماه) عرضه و روانه بازار می‌شوند.

هادی اصلانی

esgames-website-shop-banner


بیشتر بخوانید

مقایسه کنترلر های PS5 و Xbox Series X

سیستم مورد نیاز World of Warcraft: Shadowlands اعلام شد

اضافه شدن ایستگاه‌های مترو به نقشه Verdansk بازی Warzone

بازگشت اکتیویژن به اوج با بازی بلک ‌اپس کلد وار


برچسب‌ها (Tags) : ــ ــ

ایمیل شما هرگز به اشتراک گذاشته نمی شود. بخش های ضروری دارای علامت می باشند *

کانال ها و صفحات ما

New Page 1