انتشار فصل ۴ بازی Modern Warfare

author image توسط امیرعلی سعادت | ۰ نظر | ۲۲ خرداد ۱۳۹۹

Modern-Warfare-Season-4

انتشار فصل ۴ بازی Modern Warfare امشب با حجم آپدیت بالا آغاز می شود ولی تیم سازنده Infinity Ward در حال کار بر روی فشرده سازی آن هستند. آخرین تریلری که از این فصل در ماه گذشته منتشر شد شور و اشتیاق طرفداران را برانگیخت. بازی Call of Duty: Modern Warfare در سال ۲۰۱۷ با بخش داستانی همراه با شخصیت های محبوب این سری معرفی و عرضه شد که بخش مولتی پلیر با ارائه آپدیت ها و محتوای جدید بطور منظم و دائمی توانسته بازیکنان زیادی در طول این سالها به خود جذب کند. مود های دو نفره و سه نفره نمونه هایی از اهمیت دادن تیم سازنده به نظرات و درخواست های پلیرهاست. امسال بتل رویال Call of Duty Warzone بطور رایگان برای تمام افراد، حتی کسانیکه نسخه Modern warfare را خریداری نکرده اند، منتشر شد.

انتظار برای فصل ۴ بالاخره به پایان میرسد بطوریکه در حساب رسمی توییتر این بازی اعلام شد:

در تاریخ ۱۱ ماه ژوئن یعنی همین امروز، آپدیت جدید قابل دانلود خواهد بود و حجم این آپدیت زیاد خواهد بود بدلیل آنکه حجم کلی آپدیت های منتشر شده کم خواهد شد بطوریکه این بازی بعد از آپدیت بر روی کنسول های خانگی تنها ۴ گیگ افزایش حجم خواهد داد.

این آپدیت کمک خواهد کرد حجم کلی آپدیت کم شود و این موضوعی بود که طرفداران مدتها بود از تیم سازنده تقاضا می کردند. حال تیم Infinity Ward با موفقیت به این موضوع دست پیدا کرده است و حجم کل بازی قبل و بعد از فصل جدید تنها ۴ گیگ تفاوت خواهد داشت. این موضوع که در ابتدا بیشتر برای کاربران کنسول های خانگی مشکل جدی تری بود اما با گذشت زمان کاربران رایانه های شخصی را هم نگران کرد. البته این حجم های سنگین آپدیت برای ما ایرانی ها مشکل دوچندانی بوجود می آورد. بدلیل پایین بودن سرعت اینترنت و هم گران بودن آن، گیمرهای ایرانی این مجموعه نگرانی بیشتری خواهند داشت. به امید آنکه در نسل نهم کنسول های خانگی با توجه به عرضه SSD های پرسرعت این مشکلات کمتر شود.

نظر شما درباره این آپدیت های حجیم چیست؟

esgames-website-shop-banner


بیشتر بخوانید

قهرمانی FNATIC در ESL ONE BIRMINGHAM 2020 ONLINE SEA

رایگان شدن RAINBOW SIX SIEGE به مدت محدودی

مسابقه BEYOND EPIC بزوری برای DOTA 2


برچسب‌ها (Tags) : ــ ــ ــ

ایمیل شما هرگز به اشتراک گذاشته نمی شود. بخش های ضروری دارای علامت می باشند *

کانال ها و صفحات ما

New Page 1