عرضه PS5 با وجود چالش های گسترده در سال جاری

author image توسط شیوا اولادی | ۰ نظر | ۱ شهریور ۱۳۹۹

دو مدل ps5

PS5 با وجود چالش های گسترده در سال جاری عرضه می شود

در حال حاضر به نظر می رسد صنعت بازی های دیجیتال همچنان با تاخیر مواجه است. حتی در چند ماه اخیر برخی از بزرگترین بازی ها به سال ۲۰۲۱ موکول شده اند. به طور مثال Cyberpunk 2077 به ماه نوامبر منتقل شده و بازی Halo Infinite تاخیر شوکه کننده ای داشته ، حتی بازی Deathloop که قرار بود در آینده ای نزدیک برای PS5 و Xbox Series X عرضه شود نیز شامل این تاخیر شده است.

با این حال، کمپانی های سازنده حاضر به تعویق هیچکدام از کنسول ها نیستند. Eric Lempel، رئیس بازاریابی جهانی  Sony Interactive Entertainment در مصاحبه ای برنامه های شرکت سونی در رابطه با عرضه کنسول PS5 را به اشتراک گذاشت. او همچنین در این مورد تاکید کرد که این اتفاق خواهد افتاد و ما قطعا در سال جاری کنسول را عرضه خواهیم کرد. این مصاحبه دقیقا بعد از شروع تبلیغات تلویزیونی مربوط به کنسول منتشر شد و سه ویژگی اصلی که برای طرفداران مورد انتظار است را داراست. در حالی که lempel اظهار داشت که او و تیم Marketing خود تمام  هیجانات کنسول های گذشته را به ارمغان می آورند، تاکید داشت که انجام این کار چالش برانگیز تر از همیشه است. با وجود به تعویق افتادن وقوع حوادث در سراسر جهان، مانند Gamescom و PAX که هر دو به قالب های آنلاین منتقل شده اند برای سونی موفقیت با فشار Marketing دشوار خواهد بود.

در واقیعت به دلیل این بیماری همه گیر، هواداران هنوز در عمل این کنسول را مشاهده نکرده اند. Lempel اظهار کرده است که در یک دنیای ایده آل سونی:

در ایستگاه های نمایشی رویدادهای مختلف ، امکان لمس کردن محصول و تعامل با آن ، برای مصرف کنندگان وجود دارد و واقعاً آنچه را که ما در مورد آن صحبت می کنیم ، درک خواهد کرد.

بنابراین با اینکه بعید است به زودی شاهد کنسول باشیم ، انتظار می رود آگهی های بیشتری مانند دیروز داشته باشیم ، چرا که دوباره طبق گفته Lempel آن نقطه

تلاش های بازاریابی پلی استیشن ۵ را آغاز می کند ، و این فقط آغاز است.

با توجه به دنیایی که وجود دارد ، مطمئناً فرض خواهیم کرد که ما شاهد تبلیغات خلاقانه تری هستیم که نشان می دهد کنسول چه کارهایی می تواند انجام دهد. بنابراین ما یک تصویر واضح در مورد بازاریابی و تایید بیشتر برعرضه ی PS5 در سال جاری دریافت کردیم اما هنوز هم جزئیات زیادی را در مورد آن نمی دانیم مانند تاریخ عرضه ، قیمت و اطلاعات قبل از سفارش آن و با توجه با این که اشاره ای به PAX شد بدانید که دو پنل برای آنلاین شو های سال داریم.

شیوا اولادی

esgames-website-shop-banner


بیشتر بخوانید

بررسی بازی Resident Evil Village

FIFA 21 در هنگام عرضه قابلیت Cross-Play نخواهد داشت

اپراتور Zero به Rainbow Six Siege اضافه میشود


برچسب‌ها (Tags) : ــ ــ

ایمیل شما هرگز به اشتراک گذاشته نمی شود. بخش های ضروری دارای علامت می باشند *

کانال ها و صفحات ما

New Page 1