قیمت و زمان عرضه کنسول نسل نهم Xbox

author image توسط هادی اصلانی | ۰ نظر | ۸ خرداد ۱۳۹۹

قیمت و زمان عرضه کنسول نسل نهم Xbox

طی اخبار موثق احتمال این وجود دارد که مایکروسافت قصد دارد در روز های آینده در روادیدی تاریخ انتشار و قیمت نسل نهم کنسول خودش یعنی ایکس باکس سری ایکس را اعلام کند.

قیمت و زمان عرضه کنسول نسل نهم Xbox

یه نظر میرسد که جزئیات انشار کنسول های نسل نهمی مایکروسافت یعنی  Xbox Series X در همین روز های آتی اعلام شود. این خبر حاکی از آن است که سایت مخصوص فروش و عرضه ایکس باکس سری ایکس به تازگی فعالیت های خود را افزایش داده است و این کار موجب عکس العمل مثبت بسیاری از کاربران شده است و نیز فعالیت این وبسایت به مرور زمان گسترده تر میشود که موجب شده شایعه ای مبنی بر اعلام زمان عرضه کنسول نسل نهمی مایکروسافت و همچنین اعلام قیمت آن توسط شرکت سازنده روز به روز قوت بگیرد. (همچنین اعلام خبرهایی در مورد مشخص شدن تاریخ انتشار Smart Delivery، موجب تعجب برخی از طرفدران این سری از کنسول های بازی شده است.)

همچنین شایعات مبنی بر این است که قیمت Xbox Series X بیش از حدی باشد که هواداران اننتظار آن را دارند و دلیل آن را میتوان حرفه ای تر شدن کنسول های نسل جدید دانست. الته تولید کنندگان این کنسول ها خود ادعا دارند که کنسول های نسل جدید را از نسل قبلی گران تر عرضه خواهند کرد و عقیده آنها بر این است که این کنسول ها را صرفا برای گیمرهای حرفه ای تولید کرده اند.

مایکروسافت برای انتشار ایکس باکس سری ایکس کشور فراسه را در اولویت قرار داده است

صفحه جدیدی در فروشگاه مایکروسافت راه اندازی شده است که احتمال آن میرود به زودی قیمت و زمان عرضه کنسول نسل نهم Xbox را در آن نشان دهد. این صفحه نیز به طور مشابه با تمام صفحات فروشگاه مایکروسافت تنظیم شده است و در این صفحه با استفاده از آیکون خاکستری رنگی که در سمت راست بالای صفحه قرار دارد، طرفداران میتوانند با استفاده از آن کنسول مورد نظر را به سبد خرید خود اضافه کنند ولی فعلا این آیکون در دسترس نمی باشد.

با این حال که اطلاعات ارائه شده توسط این صفحه چیزی نیست که تا به اکنون توسط مایکروسافت و Xbox Game Studios گفته نشده باشند اما وجود صفحه نشانگر آن است که میتوان اطلاعات جدیدی را از آن دریافت کرد. (مایکروسافت در نمایشگاه The Game Awards 2019 از طراحی کنسول جدید خود که Project Scarlett نام دارد، برای اولین بار رونمایی کرد.)

سیستم Smart Delivery که در کنسول ایکس باکس تعبیه شده است به پلیرها این امکان را میدهد تا پلیر ها بسته به نوع کنسول خود یعنی Xbox One یا Xbox Series X، نسخه بهینه شده بازی ها را دریافت نمایند یعنی درواقع فقط با خرید یک دفعه بازی میتوانند آن را در هر دو کنسول نسل هشتم و نهم استفاده نمایند.

هادی اصلانی

esgames-website-shop-banner


بیشتر بخوانید

عدم عرضه رسمی THE LAST OF US PART 2 در خاورمیانه

استفاده از حداکثر فضای SSD در XBOX SERIES X

دنیای مشترک RED DEAD REDEMPTION و GTA

بازی های جهان باز


برچسب‌ها (Tags) : ــ ــ

ایمیل شما هرگز به اشتراک گذاشته نمی شود. بخش های ضروری دارای علامت می باشند *

کانال ها و صفحات ما

New Page 1