Microsoft Flight Simulator از VR پشتیبانی خواهد کرد

author image توسط مهدی حق دادیان | ۰ نظر | ۹ آذر ۱۳۹۹

توسط یک پرسش و پاسخ که در توئیچ تیم توسعه دهنده Microsoft Flight Simulator صورت گرفت، اعلام شده که Microsoft Flight Simulator از VR پشتیبانی خواهد کرد، با ای اس گیمز همراه باشید تا به این خبر بپردازیم.

همچنین با World Update 3 می‌توان تصاویر هوایی انگلستان، اسکاتلند و ولز را دقیق‌تر مشاهده کرد. در حدود ۵۰-۶۰ نقطه دیدنی جدید از مکان های دیدنی به بازی اضافه خواهد شد، همراه با بهبود برخی از فرودگاه ها مانند Liverpool EGGP و Manchester Baron و Land’s End. در این آپدیت شاهد چالش ‌‌‌ها و پروازهای جدید نیز می باشیم. بهبود منطقه ایرلند شمالی نیز بخشی از برنامه استودیو Asobo می باشد که ممکن است برای World Update 3 آماده نشود.

در ‌به ‌روز ‌رسانی جهانی انگلیس نقشه جهان بهبود پیدا خواهد کرد و Asobo اضافه کرد که در به روز رسانی های آینده هاوایی، آلاسکا و سایر کشورهای دیگر را بهبود خواهد بخشید و جهان به ایالات متحده باز خواهد گشت. در Microsoft Flight Simulator کاربر آزادی پرواز را به معنای واقعی تجربه و در هر مکانی در کل جهان پرواز خواهد کرد. پشتیبانی از VR در  دسامبر۲۰۲۰ به Microsoft Flight Simulator اضافه خواهد شد.

esgames-website-shop-banner


بیشتر بخوانید

سیستم مورد نیاز و تریلر Syberia: The World Before اینجا بیبینید

در Among Us قاتل حرفه‌ای شوید

بررسی صفر تا صد سلاح m416 پابجی موبایل

معرفی Star Wars Squadrons شاهکاری از EA Motive


ایمیل شما هرگز به اشتراک گذاشته نمی شود. بخش های ضروری دارای علامت می باشند *

کانال ها و صفحات ما

New Page 1