ایجاد تغییرات اساسی در فصل چهارم Warzone

author image توسط هادی اصلانی | ۰ نظر | ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

ایجاد تغییرات اساسی در فصل چهارم Warzone

ایجاد تغییرات اساسی در فصل چهارم Warzone

طبق شایعات اخیر ممکن است بازی محبوب Call of Duty: Warzone بر اساس تغییراتی که انجام میدهد شبیه به بازی فورتنایت شود! اخیرا اعتقاد پلیرها بر این است که کمپانی Activision قصد دارد تغییرات زیادی در فصل چهارم تیر اندازی های بتل رویال وارزون ایحاد نماید. نسخه بازی Warzone که در ماه مارس سال ۲۰۲۰ یعنی اسفند ماه ۱۳۹۸ عرضه شد به یکی از محبوب ترین نبرد های بتل رویال تبدیل گردیده است.

این نسخه از بازی در حال حاضر بیش از ۱۵۰ ملیون بازیکن را پشتیبانی میکند و بخاطر سیستم منحصر به فرد خود یعنی Gulag، مورد تحسین کاربران قرار گرفته است. در این سیستم پلیرها بعد از کشته شدن در بازی برای بازگشت دوباره باید در یک نبرد یک به یک پیروز شوند تا بتوانند دوبازه به نقشه اصلی برگردند. از ماه می سال ۲۰۲۰ یعنی اردیبهشت ماه ۹۹ این نسخه از بازی بیش از ۶۰ ملیون بار در سرتاسر جهان دانلود شده است که این امر باعث میشود جایگاه ویژه ای را در میان بازی های چند نفره آنلاین کسب نماید و رکورد فوق العاده ای زا از خود به حای بگذارد.

البته ناگفته نماند که بازی Fortnite نیز رقیب سرسخت بازی های بتل رویال است چراکه Epic Games با استفاده از خلاقیت های خود، دائماً بازی را به روز میکند و همزمان با تشدید حس رقابت بین این سری از بازی ها، مانند؛ Apex Legends اقدام به فعالیت های جالب میکند.

اخیرا نکاتی در مورد بازی Call of Duty توسط یک یوتیوبر معتبری به اشتراک گذاشته شد، که اطلاعات زیادی را در مورد گیم پلی بازی بتل رویال Warzone جمع آوری کرده است که به گفته وی، ممکن است تغییرات بزرگی در قالب یک به روزرسانی احتمالی در مورد نقشه بازی در فصل ۴. به وجود آید. (حمله موشکی به منطقه سد نقشه، باعث شده است تا این قسمت نقشه بر اثر نابودی سد به یک محل پر از رودخانه تبدیل شود. از آنجا که نقشه Warzone، تا این زمان کاملاً فاقد آب بوده است لذا این روخداد می تواند پیامدهای اساسی در تغییر نقشه در آینده های نزدیک داشته باشد.)

تاکنون Call of Duty: نسخه وارزون تغییرات بسیار ظریفی را در مورد جزئیات گیم پلی و نقشه بازی به وجود آورده است که این تغییرات نیز بیشتر به شکل متعادل سازی سلاح ها و غیره است. به نظر می رسد فصل ۴ این نسخه از سری بازیهای کال آو دیوتی قصد دراد با این تغییر و تحولات ایجاد شده در سلاح های بازی بتواند کاری کند تا پلیرها هر دفعه تجربه جدیدی را در بازی کسب نمایند.

این یک شباهت آشکار است که شرکت بزرگ اکتیویژن نیز مانند بازی Fortnite مکررا نقشه خود را تعویض میکنند تا فضای بازی را بی روح و خسته کننده نگه ندارند و حتی بتوانند بازیکنان را تا چند سال مجذوب خود نگه دارد و مطمئنا شرکت و تیم پشتیبانی بازی Call of Duty تلاش زیادی خواهد کرد تا بیشتر نزدیک به عملکرد های رقیب سرسخت خود یعنی فورتنایت باشد تا در صحنه رقابت بتواند مورد قبول عموم گیمرها قرار بگیرد.

سری بازیهای Call of Duty همیشه سعی کرده واقع گرایی را در بازی خود به خوبی رعایت کند و با دقت هرچه تمام تر اصول نظامی را در بازی های خودش رعایت میکند اما با این حال باز هم میتواند خلاقیت های زیادی را در فضای بازی خود جای دهد.

هادی اصلانی

esgames-website-shop-banner


بیشتر بخوانید

عدم علاقه جیم رایان به اجرای بازی های PS5 در PS4

تریلر مسابقات آنلاین EVO 2020 منتشر شد

بهترین بتل پس برای کدام بازی است؟!


برچسب‌ها (Tags) : ــ ــ ــ ــ ــ

ایمیل شما هرگز به اشتراک گذاشته نمی شود. بخش های ضروری دارای علامت می باشند *

کانال ها و صفحات ما

New Page 1