لیستی از بازی‌های جذاب این هفته

author image توسط هادی اصلانی | ۰ نظر | ۱۶ مهر ۱۳۹۹

با وب‌سایت ای اس گیمز همراه باشید تا یک نگاه کلی به لیستی از بازی‌های جذاب این هفته داشته باشیم.

بازی Foregone؛ پنجم اکتبر ( ۱۴ مهر ماه)

لیستی از بازی‌های جذاب این هفته

این بازی در نگاه اول ممکن است مثل بازی Dead Cells بنظر برسد اما این بازی اکشن، لول های منظم و با برنامه‌ای دارند که به صورت تصادفی ساخته نشده‌اند. بنابراین همانطور که در بازی به کاوش و جستجو می‌پردازید، غنیمت‌های بهتری به دست می‌آورید که به شما کمک می‌کند تا دشمنان و رئیسان بزرگ بازی را از بین ببرید.

بازی Baldur’s Gate III؛ ششم اکتبر (۱۵ مهر ماه)

لیستی از بازی‌های جذاب این هفته 1

بیست سال از انتشار بازی‌های Baldur’s Gate II و Divinity: Original Sin 2 می‌گذرد و شرکت سازنده این بازی‌ها اینبار ما را به مناطق فراموش شده هدایت می‌کنند. علاقمندان به این دو بازی می‌توانند در داخل بازی اختیار زیادی در انتخاب مبارزه‌ها و گفتگوهای بین مبارزین داشته باشند و بهتر با مبارزین دوره خود ارتباط برقرار کنند. بازی Baldur’s Gate II اوایل این هفته بود که در دسترس کاربران PC و گوگل استیدیا قرار گرفت و حتی گفته می‌شود که این عنوان یکی از بهترین و بزرگترین تجربه این شرکت در حوزه ساخت بازی‌های ویدیویی بود و حتی بهتر از بازی Original Sin 2!.

بازی I Am Dead؛ هشتم اکتبر (۱۷ مهر ماه)

بازی I am dead

این بازی همانطورکه از نامش پیداست، شما را جای موریس می‌گذارد یعنی یک متصدی موزه متوفی که اکنون زندگی پس از مرگ خود را در شهر شلمرستون می‌گذراند، اما این شهر در آستانه تخریب است بنابراین موریس برای حل معماها و نجات جزیره باید به خاطرات همشهریان خود نگاه کند. این بازی برای پلتفرم‌های نینتندو سوییچ و پی‌سی قابل دسترس خواهد بود.

بازی فیفا ۲۱؛ نهم اکتبر (۱۸ مهر ماه)

سه نسخه Fifa21

در حال حاضر کاربران EA Play زودتر از ما این بازی را تجربه می‌کنند اما در کل بقیه کاربران باید تا هجدهم مهر ماه صبر کنند. قابل توجه است که قابلیت‌های فوتبال ولتا و Ultimate Team در این نسخه به بازی برگشته‌اند و اینبار هوش مصنوعی که در بازی تعبیه شده، در حالت تدافعی به کمک گیمر می‌آید. از دیگر موارد اضافه شده در بازی امسال می‌توان به روش های جدید حمله و دیگر امکانات اشاره کرد. بازی بصورت رسمی در این تاریخ در دسترس کاربران PS4 ،Xbox One ،PC ،Switch قرار خواهد گرفت.

بازی Ride 4؛ دهم اکتبر (۱۹ مهر ماه)

لیستی از بازی‌های جذاب این هفته 5

جدیدترین سری مسابقات موتورسواری Ride، دارای یک حالت حرفه‌ای اصلاح شده است که به شما امکان می‌دهد در لیگ های معتبر موتور سواری آمریکا، اروپا یا آسیا مسابقه دهید و هنگام مسابقه نیز در پیست‌های مختلف از سراسر جهان با شرایط آب و هوایی و حتی با چرخه شبانه روزی (روزانه/شبانه) را تجربه کنید. بازی همچنین حالت استقامتی جدیدی دارد مثلا شما را ملزم می‌کند موتوری که می‌خواهید برای مدت زمان طولانی سوار آن شوید را با دقت بیشتری انتخاب کنید.

همانطورکه مستحضرید ماه اکتبر به تازگی شروع شده و گیم‌های زیادی به مرور در این ماه منتشر خواهند شد که نمونه‌ای از این بازی‌ها را در این مقاله «لیستی از بازی‌های جذاب این هفته» دیدید. هفته آینده نگاهی خواهیم داشت به بازی‌های Torchlight 3 و Mario Kart Live: Home Circuit بنابراین مطالب بعدی ما را دنبال کنید.

هادی اصلانی

esgames-website-shop-banner


بیشتر بخوانید

اطلاعاتی از Need For Speed Hot Pursuit Remastered لیک شد

فیفا ۲۱ نسخه دمو نخواهد داشت

هر آنچه راجع به Among Us می‌دانیم

اصطلاحات رایج اسلحه‌ها در بازی‌‎های سبک تیراندازی


برچسب‌ها (Tags) : ــ ــ ــ

ایمیل شما هرگز به اشتراک گذاشته نمی شود. بخش های ضروری دارای علامت می باشند *

کانال ها و صفحات ما

New Page 1