خبری خوب برای طرفداران ایکس باکس

author image توسط هادی اصلانی | ۰ نظر | ۶ تیر ۱۳۹۹

game-pass

خبری خوب برای طرفداران ایکس باکس! تعداد زیادی بازی بر روی Xbox Game Pass در ماه ژوئن قرار خواهند گرفت. ایکس‌ باکس نیز این موضوع را تایید کرده است.
چهار بازی از امروز تا فردا بر روی Xbox Game Pass قرار خواهد گرفت تا بازیکنان بتوانند به صورت رایگان آن‌ها را بازی کنند. این چهار بازی Night Call, Obseevation, Street of Rogue و The messenger می‌باشند. در حال حاضر night call برای دانلود موجود می‌باشد اما بازی‌های دیگر از ۲۵ ژوئن قابل دانلود خواهند شد.

بازی night call یک بازی در ژانر narrative-driven می‌باشد که بازیکن در بازی در نقش یک راننده‌ی تاکسی در شهر پاریس ظاهر می‌شود که قرار است یک معمای  قتل را حل بکند.بازی Ovservation که توسط کمپانی Devolver Digital تولید شده است، در ژانر adventure-puzzle قرار می‌گیرد. در این بازی بازیکنان معمای غیب شدن کارکنان در یک ایستگاه فضایی را حل می‌کنند.

بازی The Messenger نیز توسط کمپانی Devolver Digital تولید شده است. این بازی یکی از‌ جذاب‌ترین بازی‌ها می‌باشد که قرار است در Game Pass قرار بگیرد‌. The Messenger در ژانر side-scroller action قرار می‌گیرد و داستان آن از این قرار می‌باشد که یک‌ نینجا سفری را شروع می‌کند که در آن باید کتیبه‌ای را به مقصد خود برساند.

چهارمین بازی که قرار است بر روی Game Pass قرار بگیرد، Street of rogue می‌باشد. در این بازی بازیکنان انتخاب‌های زیادی در مسیر بازی انجام خواهند داد که در نتیجه‌ی نهایی تاثیر بسزایی خواهد گذاشت.

هفت بازی در تاریخ ۳۰ ژوئن از روی Game Pass برداشته خواهند شد. قرار است این چهار بازی جای آن هفت بازی را پر کنند. چهار بازی که قرار است بر روی Game Pass قرار بگیرند از ژانرهای‌ مختلف می‌باشند و مطمئنا ارزش یک بار امتحان کردن را خواهند داشت.

هادی اصلانی

esgames-website-shop-banner


بیشتر بخوانید

جالب ترین باگ Destiny 2 را پیدا کردند

واکنش خیره کننده Dr Disrespect به تعطیلی Mixer

خشونت در بازی Ghost of Tsushima


برچسب‌ها (Tags) : ــ

ایمیل شما هرگز به اشتراک گذاشته نمی شود. بخش های ضروری دارای علامت می باشند *

کانال ها و صفحات ما

New Page 1