شخصیت Flick در Animal Crossing: New Horizons

author image توسط امیرعلی سعادت | ۰ نظر | ۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

Flick-Animal-Crossing-New-Horizons

شخصیت Flick در Animal Crossing: New Horizons

Flick یه بازدید کننده ویژه در Animal Crossing: New Horizons می باشد. او یک تازه وارد در مجموعه است و اگر دنبال شخصی می گردید که با کسب درآمد بسیار بالا بتوانید جزیره خود را آباد کنید، او کسی است که در اینصورت باید دنبالش بگردید. او حشرات شما را با قیمت بالاتری نسبت به Nook’s Cranny خواهد خرید، پس ارزشش را دارد تا دارایی های خود را تا زمانی که او را ندیده اید، انبار کنید.

اما Flick کی می آید؟

Flick یک بازدید کننده است که کاملا بصورت رندوم و شانسی عمل می کند، در نتیجه هیچ روش خاصی برای آوردن آن به جزیره خود وجود ندارد. او یک آفتاب پرست قرمز با جلقیه مشکی چرمی به تن است که باعث می شود به راحتی قابل تشخصی باشد. با وجود رندوم بودن بازدید او از جزیره شما، اما تمام ۲۴ ساعت روز بازدیدش، قابل دسترسی خواهد بود. (او همچنین میزبان جدید رقابت های Animal Crossing’s Bug Off می باشد که بجای Nat از شهر Folk و New Leaf به این مقام رسیده است.)

فروختن حشرات به Flick

شخصیت Flick در Animal Crossing: New Horizons حشرات شما را با ۱۵۰% قیمت بازار در بازدید خود و Bug Off خریداری می کند. بطور مثال Tarantula (نوعی روتیل) که معمولا ۸۰۰۰ قیمت دارند، Flick با قیمت ۱۲۰۰۰ آنها را خریداری می کند. حشرات مزاحم در حال نابودی مزارع شما هستند؟¿ بجای ۲۰۰۰ با قیمت ۳۰۰۰ به Flick آن ها را بفروشید. همچنین حشرات کم ارزش تر مانند پروانه و … نیز با قیمت مناسبی قابل فروش به Flick است. در نتیجه ارزش جمع کردن آن برای فروختن به Flick بسیار بالا است.

اگر سه عدد از یک نوع حشره داشته باشید، امکان تعویض آن با محصولات Flick وجود خواهد داشت. تنها کافی است به Flick بگویید: درباره هنرت به من بگو. این امر باعث تعویض آنها با مدل مورد نظر شما میشود که یک روزه نیز به شما تحویل داده خواهد شد. این مدل معامله، هم قابل استفاده به عنوان دکور می باشد هم قابل خرید و فروش است.

مسابقات Bug Off

همانند نسخه های قبلی مجموعه Animal Crossing، نسخه New Horizons نیز شامل دو مسابقه ماهی گیری و شکار حشره است. Flick میزبان یکی از این مسابقات به نام Bug off است. این مسابقه بزودی شروع خواهد شد.

بهترین حشره برای فروختن به Flick

فروختن گرانترین حشره ها به Flick بسیار عالی است. حشره ها در لیست دارایی های شما (Inventory) قرار نمی گیرند و برای نگه داری آنها یا باید از فضای خانه خود استفاده کنید یا در محلی آن ها را نگه داری کنید. ممکن است سخت ترین حشرات برای نگه داری، با ارزش ترین آنها برای فروش باشند. (حشراتی که در هر دو جزیره Northern و Southern در ماه آوریل موجود هستند با قیمت ۱۵۰% قابل فروش به Flick هستند.)

esgames-website-shop-banner


بیشتر بخوانید

شایعه میزبانی MICROSOFT در یک رویداد بزرگ

مایکل ماندو بازیگر FAR CRY 3 در یک گفتگو

دومین سالگرد عرضه GOF OF WAR


برچسب‌ها (Tags) : ــ ــ

ایمیل شما هرگز به اشتراک گذاشته نمی شود. بخش های ضروری دارای علامت می باشند *

کانال ها و صفحات ما

New Page 1