فیفا ۲۱ نسخه دمو نخواهد داشت

author image توسط مهدی حق دادیان | ۰ نظر | ۱ مهر ۱۳۹۹

fifa 21 mbappe

هر ساله دقیقا در همین حوالی شاهد عرضه نسخه دموی سری فیفا بودیم، اما امسال بر خلاف سال های پیش، شرکت الکترونیک آرتز با انتشار توئیتی در حساب کاربری خود، اعلام کرد که امسال فیفا ۲۱ نسخه دمو نخواهد داشت. با ای اس گیمز همراه باشید تا به این خبر بپردازیم.

شرکت الکترونیک آرتز با توئیتی که در حساب کاربری خود منتشر کرد، اعلام نمود که فیفا ۲۱ نسخه دمو نخواهد داشت و دلیل این تصمیم را هم این گونه بیان کرد و گفت ما به جای آن که وقت و هزینه خود را صرف نسخه دمو و آزمایشی کنیم، تمام توجه خود را روی نسخه اصلی کنسول های نسل هشتم و نهم می گذاریم تا بتوانیم تجربه ای جذاب و مفید را برای پلیرها رقم بزنیم. همچنین الکترونیک آرتز خاطرنشان کرد که جای هیچ گونه نگرانی برای پیش خریدکنندگان وجود ندارد و همان طور که گفته شده می توانند سه روز قبل و همچنین مشترکین سرویس EA Play  هشت روز قبل از انتشار رسمی بازی به تجربه این عنوان بپردازند.

قیمت نسخه های فیفا ۲۱

  • نسخه استاندارد ۶۰ دلار
  • نسخه چمپیونز ۸۰ دلار
  • نسخه آلتیمیت تیم ۱۰۰ دلار

تاریخ عرضه فیفا ۲۱ هم ۹ اکتبر ( ۱۸ مهر) می باشد و البته همان طور که در گفته شد، کسانی که نسخه آلتیمت تیم و یا چمپیونز را پیش خرید کنند، می توانند سه روز زودتر به تجربه بازی پرداخته و از آن لذت ببرند.

esgames-website-shop-banner


بیشتر بخوانید

سیستم عامل مک دیگر Save The World را پشتیبانی نمی‌کند

نسخه موبایلی Call of Duty Warzone به زودی عرضه می‌شود

اولین تیزر God of War منتشر شد

بازگشت اکتیویژن به اوج با بازی بلک ‌اپس کلد وار


برچسب‌ها (Tags) : ــ ــ ــ ــ

ایمیل شما هرگز به اشتراک گذاشته نمی شود. بخش های ضروری دارای علامت می باشند *

کانال ها و صفحات ما

New Page 1