تغییر و تحولات گسترده در برنامه کاری Rockstar

author image توسط هادی اصلانی | ۰ نظر | ۳۰ فروردین ۱۳۹۹

تغییر و تحولات گسترده در برنامه کاری Rockstar

تغییر و تحولات گسترده در برنامه کاری Rockstar. شرکت Rockstar پس از راه‌اندازی بازی Red Dead Redemption 2 چندین تغییر فرهنگی ایجاد کرده است. در گزارشی از وبسایت Dualshockers، کمپانی Rockstar Games به دنبال انتشار بازی Red Dead Redemption 2 در سال ۲۰۱۸، پیشرفت های داخلی بزرگی مانند نیاز به اضافه کاری کمتر را در تیم پشتیبانی خود ایجاد کرده است.

Jennifer Kolbe، یک مدیر اجرایی راک استار در مورد تغییر و تحولات گسترده در برنامه کاری Rockstar به اعضای کارمندان این شرکت گفته:

ما اقدامات آگاهانه ای برای بهبود عملکرد خود برای توسعه بازی ها انجام داده ایم تا نیاز به اضافه کاری را کاهش دهیم.

وی در ادامه افزود که:

ما می دانیم که هنوز کارهای زیادی در این زمینه، برای بهبود این برنامه کاری خود باید انجام دهیم و نیز ما در تلاشیم تا بتوانیم بازیها و DLC را با دقت بیشتری پیش بینی و برنامه ریزی کنیم، به گونه ای که پایدارتر از پیش باشند. خوشبختانه از طرفی نیز با وجود اینکه بازی های پیچیده ای را می سازیم، لذا به ما امکان انعطاف پذیری خلاقانه داده میشود تا از این امر بسیار شگفت انگیز و بلند پروازانه استفاده کنیم.

گزارش هایی که در زمان انتشار بازی Red Dead 2 منتشر شد، در مورد فرهنگ کاری کمپانی Rockstar شک و تردید ایجاد کرده بودزیرا برخی از افراد پشتیبانی تا ۱۰۰ ساعت کاری در هفته کار کردند البته ناگفته نماند که Rockstar تنها کمپانی نیست که بخاطر این بحران مورد انتقاد اطرافیان قرار گرفته است. (واقعیت این است که توسعه دهندگانی مانند Naughty Dog بحران کارمندان زیادی را تجربه کرده اند که منجر به از دست دادن بیش از ۷۰٪ طراحان و کارمندان شده است؛ بعنوان مثال زمانی که Naughty Dog روی انتشار بازی Uncharted 4 کار میکرد، رخدادی مشابه این اتفاق افتاد.)

علاوه بر اضافه کاری کمتر، Rockstar برنامه هایی انعطاف پذیر را برای توسعه دهندگان خود و نیز مدیریت و آموزش رهبری بروزرسانی های بیشتر در مورد بازی ها را ارائه می دهد.

Kolbe همچنین گفته:

در این چند ماه گذشته ما کارهای بسیاری را در همه زمینه های شرکت انجام داده ایم و به بررسی فرآیندهای خود می پردازیم تا مشخص کنیم چه چیزی کار می کند و چه چیزی کار نمی کند، چه چیزهایی عالی است و چه چیزهایی را باید بهبود بخشیم. ما امیدواریم که اکثریت شما از این تغییرات مثبت، احساس رضایت داشته باشید.

البته شرکت راک‌استار بخاطر جلوگیری از شیوغ ویروس کرونا به کارمندان خود اجازه می دهد تا در خانه کار کنند. علاوه بر این، راک‌استار پنج درصد از درآمد خود از بازیهای GTA Online و Red Dead Online را به اقدامات امدادی Covid-19 اهدا می کند.

هادی اصلانی

esgames-website-shop-banner


بیشتر بخوانید

نسخه بازسازی شده بازی CRYSIS معرفی شد

عرضه DAYS GONE توسط خرده فروشان

تاریخ انتشار بازی F1 2020


برچسب‌ها (Tags) :

ایمیل شما هرگز به اشتراک گذاشته نمی شود. بخش های ضروری دارای علامت می باشند *

کانال ها و صفحات ما

New Page 1