author image توسط هادی اصلانی | ۰ نظر | ۳ مهر ۱۳۹۹

بازی Among Us عنوانی است که در اوایل انتشار خود نتوانست چندان توجه‌ها را به خود جلب کند ولی پس از گذشت چند هفته توجه برخی استریمرها مثل Ninja به این گیم جلب شد و در نتیجه این گیم در هفته‌ی چهارم انتشار خود غوغا به پا کرد، پس اگر می خواهید در مورد این بازی جنجالی، اطلاعاتی به دست آورید تا انتهای این مقاله همراه وب‌سایت ای‌اس‌گیمز باشید.

منو Among us

معرفی بازی

بازی Among Us که توسط استودیو Innersloth ساخته و طراحی شده است دقیقا مشابه بازی مافیا می‌باشد با این تفاوت که حالت انیمیشنی دارد. این بازی دارای گرافیک عالی نبوده ولی هیجان و استرس حاکم بر روند بازی این موضوع و ضعف بازی را بسیار ناچیز جلوه می‌دهد. همچنین شخصیت‌های بازی را می توان به صورت دلخواه شخصی سازی کرد. به این ترتیب که شما می‌توانید با  وارد شدن به قسمت لابی بازی و با کمک کامپیوتر موجود در مرکز لابی رنگ شخصیت خود را تغییر داده و برای آن کلاه انتخاب کنید ولی برای شخصی سازی دو قسمت بعدی یعنی Pet و Skin شما باید دو تا سه دلار بپردازید.

این بازی بر روی ۲ پلتفرم PC و Mobile قابل تجربه می‌باشد که در پلتفرم موبایل کاملا رایگان بوده و شما می‌توانید از طریق Google Play و App Store باتوجه به سیستم عامل موبایل خود این بازی را دانلود کنید. در پلتفرم PC نیز قیمت این بازی در سایت و پلتفرم Steam پنج دلار می‌باشد . یکی از نقطه ضعف‌های این بازی نداشتن Voice Chat است که در بازی‌های گروهی بسیار نیاز است. در حال حاضر فقط با گزینه چت و با تایپ کردن می‌توانید با بازیکنان دیگر ارتباط برقرار کنید ولی انتظار می‌رود که با گذشت زمان این قابلیت هم به بازی اضافه شود.

بازی among us

روند و داستان بازی

در این بازی (مانند بازی مافیا) چند نفر باهم با یک سفیینه به فضا می روند که در بین آنها یک قاتل (Imposter) وجود دارد که پلیرهای عادی بازی (Crewmate) باید آن را شناسایی کرده و با رای دادن، آن را از بازی بیرون کنند. در این هنگام قاتل هم باید بازیکنان دیگر را دور از چشم بقیه به قتل برساند. همچنین Crewmateها، Taskهایی را باید در بازی انجام دهند تا برنده شوند و از طرف دیگر، Imposterها هم باید بخش هایی از سفینه را خراب کنند که اگر بقیه نتوانند این خرابی‌ها را تعمیر کنند، Imposterها برنده‌ی بازی می‌شوند.

همچنین Imposterها در بازی یکدیگر را می شناسند و باید با هماهنگی هم سعی کنند پلیرهای دیگر را از بازی بیرون بیندازند. درضمن در راندهایی که شما بین بازیکن ها شک دارید می توانید راند را با اکثر آراء Skip کنید. در کل در این بازی شما باید با توجه به مهارت خود قاتل را تشخیص داده و حذف کنید. ناگفته نماند که Imposter نمی تواند Task انجام دهد که این خود یکی از راه‌های تشخیص قاتل است. شما می توانید این بازی را یه صورت آنلاین و لوکال تجربه کنید که بخش آنلاین آن به دو بخش پابلیک و پرایوت تقسیم می‌شود که در بخش پابلیک شما با بازیکنان رندوم بازی می‌کنید و در بخش پرایوت شما می‌توانید با دوستان خود به تجربه این بازی بپردازید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

گوگل پلی
فروشگاه اپل

عنوان: Among Us

توسعه دهنده: InnerSloth Trending

قیمت: رایگان

سیستم عامل: IOS و اندروید

حجم: ۲۵۰-۷۰ مگابایت

پایان و تحلیل بازی

در پایان ناگفته نماند که این بازی یکی از بهترین بازی‌های سبک مافیا می‌باشد و کاملا از طرف ما پیشنهاد می‌شود و امتیاز بسیار بالایی را نیز کسب کرده استقطعا شما با تجربه‌ی این بازی هیجان را با دوستان خود تجربه خواهید کرد.

نقاط قوتنقاط ضعف
هیجان بالای بازیگرافیک نسبتا کم
توانایی شخصی‌سازیعدم وجود Voice Chat
خلاقیت های زیادی در بازی به کار رفته شده

میتوانید پیشنهادات و انتقادات خود را در مورد این مقاله «هر آنچه راجع Among Us می‌دانیم» در بخش نظرسنجی با ما به اشتراک بگذارید.

هادی اصلانی

esgames-website-shop-banner


برچسب‌ها (Tags) : ــ

ایمیل شما هرگز به اشتراک گذاشته نمی شود. بخش های ضروری دارای علامت می باشند *

کانال ها و صفحات ما

New Page 1