خرید یکبار Cyberpunk 2077 برای هردو نسل

author image توسط مهدی حق دادیان | ۰ نظر | ۳۱ خرداد ۱۳۹۹

قابلیت تجربه Cyberpunk 2077 روی PS5

در جدیدترین اخبار از سوی CD Projekt​ اعلام شده که Cyberpunk 2077 از قابلیت Backwards Compatible پشتیبانی می کند لذا با استفاده از این قابلیت قادر خواهید بود تا Cyberpunk 2077 را بر روی کنسول های متنوعی تجربه کنید. سایبرپانک ۲۰۷۷ توانسته به یکی از مورد انتظار ترین بازی ها تبدیل شود و  CD Projekt این موفقیت را مدیون بازی های قبلی خود مانند The Witcher 3: Wild Hunt می باشد، البته ناگفته نماند که این اشتیاق نیز بیشتر بخاطر رونمایی پر شکوه Cyberpunk 2077 در رویداد E3 2019 همراه با حضور Keanu Reeves می باشد.

تنها خبری که می تواند کمی طرفداران سایبرپانک ۲۰۷۷ را ناراحت کند این است که برای تجربه بازی باید کمی بیشتر حوصله و تحمل به خرج دهند چرا که سی‌دی پروجکت اعلام کرده که این بازی برای عرضه با تاخیر روبه رو شده است و در تاریخ ۱۹ نوامبر (یعنی ۲۹ آبان ماه ۹۹) منتشر خواهد شد، درحقیقت این بازی قرار بود در آپریل ۲۰۲۰ منتشر شود اما با تاخیر عرضه روبه رو شد و همین تاخیر قطعا باعث توسعه بیشتر بازی و بهبود آن خواهد شد.

صفحه رسمی توئیت این بازی، به صورت علنی اعلام کرده که بازی از قابلیت Backwards Compatible پشتیبانی می کند و با هر دو کنسول PS5 و Xbox Series X سازگار خواهد بود و درواقع این بدین معنا میباشد، کاربرانی که بازی را پس از عرضه برای کنسول های نسل هشتمی خود خریداری کرده اند، بعدها می توانند با یک به روز رسانی رایگان آن را در کنسول های نسل نهمی نیز تجربه کنند. اخیرا دوباره همچنان اعلام شد که گیمرها چه بازی را به صورت فیزیکی خریداری نمایند و چه به صورت دیجیتالی، به هرحال از این ویژگی بهره مند می شوند و برای آنها استثنایی قائل نخواهیم شد.

Cyberpunk 2077

جالب است بدانید که کمپانی مایکروسافت قبلا سیستمی را با نام Smart Delivery معرفی کرده بود که پلیرها با استفاده از این قابلیت می توانستند، بازی های جدید را فقط یک بار خریداری نمایید و از آن به بعد  بسته به نوع کنسول خود به تجربه آن بپردازید، یعنی اگر شما یک بازی را برای Xbox One خریداری کرده باشید به راحتی قادر خواهید بود تا آن را در کنسول Xbox Series X نیز تجربه کنید.

esgames-website-shop-banner


بیشتر بخوانید

حالت ۲۰۰ بازیکنه WARZONE به زودی اعلام میشود

بهبود کیفیت GTA 5 توسط سخت افزار PS5

درخشش دوباره Fortnite با شروع فصل سوم

مدت زمان گیم پلی THE LAST OF US 2


برچسب‌ها (Tags) : ــ

ایمیل شما هرگز به اشتراک گذاشته نمی شود. بخش های ضروری دارای علامت می باشند *

کانال ها و صفحات ما

New Page 1