تریلر Cyberpunk 2077 منتشر شد

author image توسط هادی اصلانی | ۰ نظر | ۷ تیر ۱۳۹۹

عکسی از بازی Cyberpunk 2077

تریلر Cyberpunk 2077 منتشر شد. امسال با برگزار نشدن رویداد E3 و نبودن هایلایت‌های آن، کمپانی‌ها بازی‌های جدید خود را در فرمت دیجیتال برای هواداران در معرض نمایش می‌گذارند. خوشبختانه امسال راجع به عناوین‌ جدید در طول سال خبرهای مختلفی را می‌شنویم. قبلا این اخبار فقط در ۵ روز و در رویداد E3 خلاصه می‌شد. امروز کمپانی CD Project RED در برنامه‌ی Twitch لایو استریمی را برگزار کرد که در آن اطلاعات جدیدی را راجع به بازی مورد انتظار Cyberpunk 2077 به هوادارانش ارائه داد.

همانطور که در تریلر دیدیم، قسمت عظیمی از این بازی بر روی یک ویژگی جدید در گیم‌ پلی می‌باشد که به آن Braindance گفته می‌شود که در آن کاراکتر V به زاویه‌ی دید یک ارازل خیابانی‌ منتقل می‌شود که در حال دزدی از یک مغازه کشته می‌شود. بازیکن در زاویه دید کاراکتری دیگر قرار می‌گیرد تا آنچه که اتفاق افتاده بود را تجربه کند. این ویژگی شبیه ویژگی Detective mode در مجموعه بازی‌های Batman Arkham می‌باشد. بعد از کشته شدن non player character (کارکتری‌ که بازیکن نیست) بازیکن به ابزار Braindance دسترسی پیدا می‌کند تا ببیند چه اتفاقی افتاده است. بازیکن کنترل کامل بر روی دوربین و ابزار ادیت کردن(مثل فست فوروارد کردن و نگه داشتن صحنه) خواهد داشت.

به طور کلی بازیکنان از این ویژگی برای تجربه‌ی زندگی دیگران و دیدن خاطرات آن‌ها استفاده خواهند کرد. کمپانی Cd Project RED از این تکنیک برای گفتن داستان و نشان دادن وجه‌های مختلف بازی استفاده می‌کند. علاوه بر رونمایی از Braindance، این کمپانی تریلر جدیدی را نشان داد که در آن مراحل ابتدایی بازی به طور کلی نشان داده شد. همچنین بازیکنان منطقه‌ای جدید از بازی به نام Badlands را دیدند که خارج از شهر Night City بود و در آخر تایید شد که انیمه‌ این بازی با همکاری کمپانی Netflix ساخته خواهد شد.

Cyberpunk2077 در تاریخ نوزدهم نوامبر برای PC, PS4 و Xbox one منتشر خواهد شد. نسخه‌ی PS5, Xbox Series X و Stadia در حال ساخت می‌باشد و در آخر هم با هم این تریلر را مشاهده می کنیم و منتظر نظرات شما در مورد این بازی و تریلر آن هستیم.

هادی اصلانی

esgames-website-shop-banner


بیشتر بخوانید

بسته الحاقی جدید World of Warcraft معرفی شد

Remasters and Retro سونی شروع شد

Remasters and Retro سونی شروع شد


برچسب‌ها (Tags) : ــ

ایمیل شما هرگز به اشتراک گذاشته نمی شود. بخش های ضروری دارای علامت می باشند *

کانال ها و صفحات ما

New Page 1