بررسی صفر تا صد سلاح m416 پابجی موبایل

author image توسط سهیل شاهمرادی | ۰ نظر | ۱ آبان ۱۳۹۹

یکی از محبوب ترین سلاح های AR بازی پابجی موبایل که بسیار کاربردی است و استفاده از آن به خاطر ویژگی های متعددی که دارد بسیار ساده است، m416 می باشد. به همین دلیل انتخاب اصلی اکثر بازیکن ها m416 است. محبوبیت این سلاح به قدری بالاست که سازندگان بازی نیز به آن واقف هستند و اسکین های بسیار زیادی تا کنون برای آن معرفی شده است که معروف ترین آن ها اسکین جوکر و اسکین یخی است. در این بررسی به بررسی صفر تا صد سلاح m416 پابجی موبایل می پردازیم، پس با ای اس گیمز همراه باشید.

معرفی m416

گان pubg

سلاح m416 در کلاس assault rifleها قرار دارد. این سلاح تمام اتوماتیک در سال ۲۰۰۴ توسط کمپانی آلمانی Heckler&Koch و با نام تجاری HK416 معرفی شد. کمپانی Heckler&Koch از سال ۱۹۴۹ در زمینه تولید سلاح های گرم فعالیت دارد و تفنگ m416 را بر اساس طرح A-15 ( که خود این سلاح بعد ها تحت عنوان m-16 ارتقا پیدا کرد) تولید کرده است. نیروهای مسلح زیادی در جهان از سلاح m416 به عنوان اسلحه استاندارد استفاده می کنند.

آمار کلی m416

پارامترهای مختلفی از جمله آسیب, برد و … در پابجی موبایل برای سلاح ها تعریف می شوند که عملکرد کلی سلاح با این آمار تعریف می شود و برای سلاح m416 به صورت زیر خواهد بود:

آسیب پایه (​power)۴۱لگد (recoil)۳۷
برد (range)۵۶ظرفیت خشاب (capacity)۳۰
پایداری (stability)۳گلوگه مورد استفاده۵.۵۶
سرعت شلیک (rate of fire)۷۵اتچمنت های مناسبتایید

برای قسمت muzzle در بازی های کلاسیک بهتر است از compensator استفاده کنید. در بازی های arena که اکثر درگیری ها در فاصله ی نزدیک است و کنترل لگد آسان تر بهتر است از barrel extender استفاده شود تا آسیب سلاح بیشتر شود. برای foregrip بیشترین تاثیر در کم کردن لگد مربوط به vertical foregrip و پس از آن light grip می باشد. تنها تفاوت این دو دسته در این است که light grip باعث برگشتن سریع تر نشانه به موقعیت اصلی پس از انحراف می شود و در نتیجه سلاح راحت تر کنترل خواهد شد.

افزودن خشاب extended ظرفیت سلاح را به ۴۰ تیر افزایش می دهد. اضافه کردن tactical stock  هم تاثیر بسیار زیادی در کم شدن لگد سلاح دارد. انتخاب رایج در بین بازیکن ها برای اسکوپ هم ۳x می باشد که بسته به شرایط و سلیقه می توان از دیگر دوربین ها نیز استفاده کرد. چون با این سلاح اکثرا فاصله های متوسط به بالا هدف قرار میگیرند و داشتن side scope برای تعویض سریع بزرگنمایی و استفاده در فاصله های نزدیک بسیار کاربردی است.

استراتژی بازی

سلاح m416 به خاطر سرعت شلیک نسبتا بالایی که دارد مصرف گلوله زیادی هم دارد. از طرفی برای اسپری کردن خودروهای دشمن و برای کاور کردن هم تیمی ها هم به شلیک های پیوسته نیاز دارید. پس حتما هنگام لوت تا حد امکان گلوله بردارید. اگر در اوایل بازی اتچمنت های سلاح را هنگام لوت کردن پیدا کردید ولی خود سلاح را نه، بهتر است اتچمنت ها را بردارید تا بعدا اگر m416 پیدا کردید خیالتان از بابت اتچمنت راحت باشد. برای زدن هدف های دور و در زمانی که سلاح sniper ندارید بهتر است نوع شلیک را از Auto به single تغییر دهید تا شلیک شما دقیق تر باشد.

برای مشاهده گیم پلی های جذاب با m416 به کانال تیم RAW در تلگرام سر بزنید

[/vc_column_text]

telegram
[/vc_column][/vc_row]

esgames-website-shop-banner


بیشتر بخوانید

نکات مربوط به استفاده از Flare Gun پابجی

معرفی بازی پابجی موبایل

حافظه رم های DDR5 رونمایی شد

حجم مصرفی بازی‌های آنلاین


برچسب‌ها (Tags) : ــ ــ

ایمیل شما هرگز به اشتراک گذاشته نمی شود. بخش های ضروری دارای علامت می باشند *

کانال ها و صفحات ما

New Page 1