در Among Us قاتل حرفه‌ای شوید

author image توسط مهدی حق دادیان | ۰ نظر | ۱۰ مهر ۱۳۹۹

اگر از همراهان ای‌اس‌گیمز باشید حتما اطلاعاتی را تابحال در مورد بازی Among Us کسب کرده‌اید. در این مقاله قصد داریم نکاتی را به شما طرفداران این بازی بگوییم تا بتوانید به راحتی در Among Us قاتل حرفه‌ای شوید پس با ما همراه باشید.

چگونه در Among Us یک قاتل حرفه‌ای شویم

نشان دهید که در حال انجام وظایف هستید

در این بازی تنها Crewmateها می‌توانند وظایف داخل مپ را انجام دهند، پس اولین قدم برای این که تظاهر کنید Crewmate هستید، تظاهر به انجام وظایف می‌باشد. برای این کار ابتدا کنار یکی از وظایف رفته و مدتی باستید، بهتر است وقتی که تسک بار بالا سمت چپ تصویر کمی پر شد، به حرکت کردن بپردازید تا بتوانید دلیل قانع کننده‌ای برای Crewmate بودن خود داشته باشید. اصلا عجله نکنید چون با این کار ممکن است یکی از Crewmateها به راحتی به شما شک کند.

به بقیه کمک کنید

چگونه در Among Us یک قاتل حرفه‌ای شویم 2

بهتر است در اوایل بازی هوای یکی از بازیکنان را داشته باشید تا بیشتر مورد اعتماد واقع شوید و به عنوان مثال بگویید که من رنگ آبی را در حین انجام ماموریت دیدم و او بی گناه است. با این کار هم اعتماد رنگ آبی را به خود جلب می کنید و هم اعتماد بقیه بازیکنان را. البته ناگفته نماند که این کار هم بسیار عاقلانه است که یک بازیکن را از حذف شدن نجات دهید و اگر آراء بین دو بازیکن به طور مساوی تقسیم شود، کسی از بازی حذف نشده و در راند بعدی شما شانس بیشتری برای پیروزی خواهید داشت.

چگونه در Among Us یک قاتل حرفه‌ای شویم 3از ونت ها به موقع استفاده کنید

شما می توانید با خرابکاری هایی که در بازی انجام می دهید، هواس بقیه را پرت کنید و در نتیجه Crewmateها را از صحنه جرم دور نگهدارید و از گزارش چسد شدن جلوگیری کنید. البته با کمک ونت ها می‌شود، Crewmateها را کشت. برای این کار داخل یک ونت شده و منتظر قربانی بمانید و پس از آمدن قربانی بلافاصله بیرون آماده و او را بکشید و دو مرتبه وارد ونت شوید. البته دقت داشته باشید که غیبت طولانی شما در شرایط حساس باعث می‌شود که به شما شک کنند.

به دوربین ها دقت کنید

دوربین among us

مپ‌های Polus و Skeld دارای دوربین هستند و اغلب ایمپاسترها هواسشان به این دوربین‌ها نیست و ممکن است یکی از Crewmateها شاهد کارهای شما باشد و متوجه شود. برای اینکه متوجه شوید تا کسی در حال مشاهده شما از طریق دوربین می باشد یا نه، به آن دوربین دقت کنید و اگر یک نور چشمک زن قرمز در کنار دوربین دیدید در آن منطقه کسی را نکشید چرا که شما زیر نظر هستید. البته از دوربین ها هم می توانید به عنوان یک حقه استفاده کنید. به این دلیل که کسی که با دوربین در حال مشاهده می باشد، هواسش به دور و بر خود نبوده و می توانید به راحتی او را بکشید.

تظاهر کنید که پای بازی نیستید

این کار دوستانه به نظر نمی‌رسد ولی سرگرم کننده می‌باشد. برای این کار مدتی در یک مکان باستید و تکان نخورد. با این کار بقیه فکر می کنند AFK شده‌اید و کاری با شما ندارند. همان طور که بی‌حرکت مانده‌اید، در صورتی که کسی به شما نزدیک شد فورا او را بکشید و آن جا را ترک کنید. توصیه می‌کنیم که این کار را دو بار تکرار نکیند چرا که به راحتی به شما شک می‌کنند.

هواستان به تعداد بازیکنان باشد

تعداد بازیکنان among us

در این بازی اگر تعداد Crewmateها با ایمپاسترها برابر شود، ایمپاسترها بازی را می‌برند، پس هواستان به تعداد بازیکنان باشد. اگر با کشتن یک بازیکن دیگر تعداد Crewmateها با ایمپاسترها برابر می‌شود، پس بدون دریغ یکی را بکشید تا برنده بازی شوید. (در Among Us قاتل حرفه‌ای شوید!)

در جمع بکشید

نقشه ایمپاستر Among Us

زمانی که تعدادی از بازیکنان در یک مکان جمع شده‌اند می توانید یکی از آنها را را بکشید، چراکه تشخیص قاتل در جمع های شلوغ کار بسیار سختی است. حتما پیش خود می گویید چگونه جمع های شلوغ در بازی ایجاد کنیم. شما می توانید رکتور و یا Co2 را خراب کنید، با این کار بازیکنان زیادی برای تعمیر به مکان آن‌ها می روند، شما هم به دنبال آن ها بروید و چند ثانیه‌ای صبر کنید تا آن ها کارشان را شروع کنند و سپس یکی را بکشید. هواستان باشد که باید ادای غافل گیر شدن را در بیاورید.

سرنوشت خود را به دست دیگر بازیکنان نسپارید

چت در Among us

اگر شما مکالمه را شروع کنید شانس بیشتری برای پیروزی در مکالمه دارید،‌ پس سعی کنید شروع کننده مکالمه شما باشید و مثل دیگر بازیکنان به مکالمه بپردازید و از بازیکنان بپرسید که در کدام قسمت از مپ و در حال انجام چه کاری بوده‌اند.

شروع مکالمه از طرف شما وقتی مهم می‌شود که یکی از بازیکنان شما را در حال کشتن و یا ترک اتاقی که در آن جنازه وجود دارد، دیده است. به عنوان مثال اگر رنگ آبی شما را در حال کشتن و یا ترک اتاقی که در آن جنازه وجود دارد دید، شما با شروع مکالمه بگویید که من با آبی در یک اتاق بودم و او مجرم است و در صورتی که آبی هم به شما تهمت بزند، بخاطر اینکه شما شروع کننده مکالمه بودید پس شانس بیشتری برای پیروزی در مکالمه دارید.

esgames-website-shop-banner


بیشتر بخوانید

هر آنچه راجع به Among Us می‌دانیم

معرفی وب سایت Gamepad Tester

اضافه شدن ایستگاه‌های مترو به نقشه Verdansk بازی Warzone

اولین تیزر God of War منتشر شد


برچسب‌ها (Tags) : ــ

ایمیل شما هرگز به اشتراک گذاشته نمی شود. بخش های ضروری دارای علامت می باشند *

کانال ها و صفحات ما

New Page 1