رویداد دیگری برای Xbox Series X در راه است

author image توسط هادی اصلانی | ۰ نظر | ۱۰ مرداد ۱۳۹۹

تصویری از xbox-series-x

فیل اسپنسر، رئیس ایکس باکس، جدیدا اعلام کرده که ممکن است کمپانی مایکروسافت اطلاعات جدیدی را راجع به سازگاری رو به عقب (به معنای ساپورت کنسول نسل جدید از بازی‌های کنسول‌های نسل قدیم) در ماه آگوست ارائه دهد که شاید احتمالا منجر به یک رویداد دیگر ایکس باکس شود. با ES Games تا آخر این خبر داغ و تازه همراه باشید.

کمپانی مایکروسافت احتمالا در حال آماده سازی یک رویداد دیگر برای کنسول نسل جدید Xbox Series X، در ماه آگوست می‌باشد که گفته می‌شود در آن رویداد، اطلاعات جدیدی را راجع به سازگاری رو به عقب ارائه خواهد داد‌. ایکس باکس اخیرا برنامه‌ها و رویدادهای متعددی را برای پرده برداری از قابلیت‌های کنسول نسل جدید خود یعنی Xbox Series X و بازی‌های آن انجام داده است. اما فعلا هنوز هیچ رویدادی را برای ماه آینده به صورت رسمی تایید نکرده است. قابلیت سازگاری رو به عقب نیز یک بحث داغ و بزرگ هم برای سونی و هم برای ایکس باکس بوده است و سوال بزرگ طرفداران این می‌باشد که آیا کنسول‌های نسل جدید قابلیت سازگاری رو به عقب را دارا خواهند بود یا خیر.

چون هم پلی استیشن ۴ و هم ایکس باکس وان لیست بلند بالایی از بازی‌‌های محبوب را دارا می‌باشند، گذر کردن از آن‌ها برای طرفداران کار سختی می‌باشد و طرفداران نمی‌خواهند با خرید کنسول نسل جدید از لذت بازی کردن گیم مورد علاقه‌شان محروم شوند. هر کمپانی که بتواند این قابلیت را ایجاد کند، می‌تواند به راحتی رقیب سنتی خود را در آمار فروش کنسول نسل جدید شکست دهد. احتمالا کمپانی مایکروسافت حرف‌های زیادی را برای گفتن در این زمینه داشته باشد و به زودی از این قابلیت رونمایی خواهد کرد. اخیرا فیل اسپنسر در پادکست iJustune’s Same Brain اشاره کرد که اطلاعات بیشتری راجع به سازگاری رو به عقب در ماه آگوست منتشر خواهد شد.

طبق شایعات شنیده شده گفته می‌شود که ایکس باکس در رویداد پیش رو فقط از سازگاری رو به عقب رونمایی نخواهد کرد‌. بلکه می‌خواهد از Lockhart نیز رونمایی کند که شایعه شده است مدل دیگری از کنسول نسل جدید خواهد بود که با قیمت کمتری به بازار عرضه خواهد شد. حال باید منتظر بمانیم تا بینیم ایکس باکس چه سورپرایزهایی را برای طرفداران خود خواهد داشت. نظر ات خود را در مورد این رویداد با ما در میان بگذارید.

هادی اصلانی

esgames-website-shop-banner


بیشتر بخوانید

بازی های زیادی به Xbox Game Pass اضافه می شود

دومین رویداد Ubisoft Forward برگذار خواهد شد

بررسی بازی Resident Evil Village


برچسب‌ها (Tags) : ــ ــ

ایمیل شما هرگز به اشتراک گذاشته نمی شود. بخش های ضروری دارای علامت می باشند *

کانال ها و صفحات ما

New Page 1