اضافه شدن ایستگاه‌های مترو به نقشه Verdansk بازی Warzone

author image توسط هادی اصلانی | ۰ نظر | ۴ مهر ۱۳۹۹

اضافه شدن ایستگاه‌های مترو به نقشه Verdansk بازی Warzone

بازی Call Of Duty: Warzone نقشه ایستگاه‌های مترو در مپ Verdansk را پیش از بروزرسانی فصل ۶ رسما اعلام کرد. به تازگی، تریلر رسمی فصل ۶ این بازی منتشر شده است که محور این تریلر جنگ در حوالی ایستگاه‌های مترو بود اما پیش از رونمایی دقیق از مکان‌های جدید این بروزرسانی، تصویری جامع از اضافه شدن ایستگاه‌های مترو به نقشه Verdansk، برای مشاهده عموم در دسترس قرار گرفته شد.

در این تریلر نه تنها ایستگاه‌های مترو به عنوان یک افزودنی واقعی تأیید شده، بلکه گویا قرار است دو شخصیت به بازی اضافه شوند زیرا بر اساس تریلر، مبارزات Farah از بازی Modern Warfare و همچنین مبارز اهل شوروی که معروف به Nikolai است، به جنگ برمی گردند.

در حقیقت افزوده شدن سیستم مترو، تمایل و گرایش مناطق متحرکی که قبلا به مپ Verdansk اضافه شده بودند را بیشتر از پیش در پی خواهد داشت. تاکنون مناطق پویا و متحرک اضافه شده به بازی شامل سیستم قطار، باز شدن استادیوم و سپس تعداد زیادی سنگر و پناهگاه است که با کمی تلاش بازیکنان در اطراف نقشه، همگی قابل دسترسی هستند ولی بنظر می‌رسد اضافه شدن این سیستم ایستگاه‌های مترو، بزرگترین مناطق متحرک را به بازی القا خواهد کرد.

این نقشه‌ جامع از ایستگاه‌های مترو در Warzone اخیراً در حساب رسمی توییتر کال آو دیوتی ظاهر شده بود که حتی این توییت به بازیکنان گفته بود که ایستگاه‌های آینده را مطالعه کنند و اطلاعات زیادی که برای بدست آوردن از این تصویر جامع وجود دارند را بدست بیاورند. این تصویر کل نقشه را در زیر آنچه که به نظر نسخه توپوگرافی مپ Verdansk میرسد، نشان می دهد و همچنان در سمت راست تصویر لیستی از هفت ایستگاه و نیز مسیری که قرار است بازیکنان در آن حرکت کنند، نوشته شده است.

جالب است بدانید که در پایین و سمت راست تصویر، حتی به این نکته نیز اشاره شده که؛ به شما توصیه میشود که در صورت بروز خطرات زیست محیطی در حوالی قطار، قطار تا نزدیکترین ایستگاه امن روی خط به مسیر خود ادامه خواهد داد.

در انتها خدمت شما عرض کنیم که اگر سیستم مترو واقعاً تمام نقشه را پوشش دهد، بازیکنان Warzone یکی از بهترین موارد اضافه شده به مپ Verdansk را تجربه خواهند کرد چراکه این اتفاق نه تنها کل پویایی نقشه را تغییر می‌دهد بلکه باعث می‌شود بازیکنان بتوانند روش های جدیدی برای مبارزات داخل بازی و همچنین حرکت به نقاط مختلف نقشه را کشف کنند که الالخصوص راه‌های گشت و گذار متنوع در نقشه عظیم Verdansk، واقعا یکی از مهمترین اتفاقات بازی محسوب خواهد شد.

این بروزرسانی در ۲۹ سپتامبر ۲۰۲۰ (مصادف با هشتم مهرماه ۹۹) بصورت رسمی روی سرورهای Call Of Duty: Warzone قرار خواهد گرفت و در آخر نیز تریلر سیزن جدید را مشاهده می‌کنیم:

هادی اصلانی

esgames-website-shop-banner


بیشتر بخوانید

فیفا ۲۱ نسخه دمو نخواهد داشت

هر آنچه راجع به Among Us می‌دانیم

ROCKET LEAGUE بریز و ۱۰ دلار برنده شو

سیستم عامل مک دیگر Save The World را پشتیبانی نمی‌کند

اولین تیزر God of War منتشر شد


برچسب‌ها (Tags) : ــ ــ ــ ــ

ایمیل شما هرگز به اشتراک گذاشته نمی شود. بخش های ضروری دارای علامت می باشند *

کانال ها و صفحات ما

New Page 1