درمورد گیم پلی بازی Ghost of Tsushima

author image توسط هادی اصلانی | ۰ نظر | ۲۷ فروردین ۱۳۹۹

درمورد گیم پلی بازی Ghost of Tsushima

درمورد گیم پلی بازی Ghost of Tsushima. داستان بازی Ghost of Tsushima یک جزیره اشغالی در ژاپن را نشان میدهد که در آن شما اخرین امید مردم برای باز پس گرفتن جزیره از دست اشغال گران هست.

قرار است در این تابستان، بهترین اثر بعدی شرکت Sucker Punch که همان Ghost of Tsushima است، منتشر شود و خوشبختانه، به لطف جدیدترین مجله رسمی پلی استیشن، جزئیات جدید و بیشتری را در مورد داستان و گیم پلی آن دریافت کرده ایم.

طبق مقاله جالب OPM برای بازی Ghost of Tsushima، این بازی داستان یک سامورایی به نام “جین ساکای” است که به او آموزش داده شده است که با افتخار بجنگد اما حمله وحشیانه مغول ها به جزیره Tsushima چاره ای برای او باقی نمی گذارد تا در سایه ها مانده و شکار کند.

شخصیت اصلی بازی با نام  Ghost Tsushima شناخته می شود و شما در بازی می توانید مهارت های نینجا گونه و چگونگی مبارزه با دشمنان را یاد بگیرید در حالی که تعداد نفرات آنها از شما بیشتر هستند. هرچه بیشتر مغول ها را میکشید، نام شما در صدر لیست خواسته های دشمن از احالی جزیره قرار می گیرد و در این بازی هدف اصلی شما کشتن خاتون خان یعنی رهبر مهاجمان خواهد بود.

جزیره Tsushima همانطور که در تریلرها نشان داده شده است، دارای محیطی سرسبز خواهد بود و نکته جالب توجه این است که شما با استفاده از دانش خود از دنیای بازی، بدون اینکه هیچ گونه تذکری از سیستم Waypoint داشته باشید، در این جزیره گشت و گذار خواهید کرد. مغول ها قبلاً چندین کمپ و قلعه در جزیره Tsushima برپا کرده اند و در بازی این هدف شما خواهد بود که چگونه به آنها حمله کنید و آنها را فراری دهید.

همانطور که در متن بالا گفته شد، می توانید مانند یک سامورایی با دشمنانتان بجنگید یا به طور مخفیانه در اردوگاه های آنها حرکت کنید و آنها را به عنوان یک شبح به قتل برسانید. برخی از ابزارها و ویژگی های این بازی مانند قلاب گیر ،بمب های چسبنده و پیکان های آتش زا در سلاح های شما موجود خواهند بود تا گزینه های بیشتری را برای حمله دقیق و منظم به شما ارائه دهند.

با پیشرفت در بازی، متحدین جدیدی که با تجارتهای خطرناکی که قبلا با مغولان داشته اند و اطلاعاتی نیز در دست دارند، خواهید یافت که به شما کمک خواهند کرد. با این حال همه چیز به اقدامات شما بستگی دارد حتی ممکن است در اواسط بازی، دوستان جدیدتان شما را رها کرده و به جنوب سفر کنند. از زمانی که تصمیم می گیرید به عنوان یک شبح در بازی بجنگید، برخی شخصیت های بازی از جمله Shimura، دایی جین و ارباب Tsushima از روشی که برای مبارزه با مغول ها انتخاب کرده اید، امتناع بورزند.

بازی Ghost of Tsushima قرار است در تاریخ ۲۶ ژوئن (۱۳۹۹/۶/۳) به طور انحصاری برای PS4 عرضه شود.

هادی اصلانی

esgames-website-shop-banner


بیشتر بخوانید

انتشار سری جدید بازی ANGRY BIRDS در قالب برنامه های تلویزیون

تاریخ انتشار GHOST OF TSUSHIMA مشخص شد

مقایسه PS5 و XBOX SERIES X


ایمیل شما هرگز به اشتراک گذاشته نمی شود. بخش های ضروری دارای علامت می باشند *

کانال ها و صفحات ما

New Page 1