درباره بازی Resident Evil Village

author image توسط هادی اصلانی | ۰ نظر | ۳۱ خرداد ۱۳۹۹

در این مقاله تا جایی که ممکن است و اطلاعات داریم، درباره بازی Resident Evil Village حرف میزنیم. رزیدنت اویل ۸ که همچنین به عنوان Resident Evil Village نیز شناخته می‌شود، یکی از بزرگ‌ترین سورپرایز‌های مراسم رونمایی از PS5 بود. بعد از دو بازسازی چشم‌گیر، village فرانچایز را به مسیری بر می‌گرداند که Resident Evil 7 رفته است. یعنی گیم پلی اول شخص‌ و دیگر مسائل مربوطه.

تغییرات جدی در شخصیت اصلی این بازی نیز به اندازه‌ی خود بازی شگفت‌آور بود و تریلر آن از هزاران عنصر جادویی و مرموز مملوء بود و حتی گرگینه‌ نیز در تریلر وجود داشت. البته طرفداران این سری از بازیها، بیشتر راجب مفهوم داستان و این که چه بر سر روستاییان در ادامه خواهد آمد، کنجکاو هستند. به طور خاص، طرفداران ممکن است بخواهند بدانند که Resident Evil 8 در بازه‌ی زمانی بازی، در کجا اتفاق می‌افتد و چگونه به عنوان‌های ‌قبلی مرتبط می‌شود. که در ادامه خواهیم فهمید که Resident Evil 8 در کجای بازه‌ی زمانی Resident Evil اتفاق می‌افتد.

همتنطورکه میدانیم Resident Evil 7 در جولای-آگوست ۲۰۱۷ عرضه شده و در مقابل، Resident Evil 6 در ۲۰۱۳ منتشر شده و در حالی که انتشار نسخه Umbrella Corps نیز در سال ۲۰۱۶ بوده است بنابراین، این بدان معناست که Resident Evil 7 آخرین و جدیدترین باز‌ی است که طرفداران این سری از بازیهای رزیدنت اویل تجربه کرده اند لذا قطعا ایده هایی از RE7‌ بر روی نسخه جدید که اخیرا رونمایی شد، اعمال شده است.

این بازی یک تاریخ نامشخص یعنی “چند سال بعد” را برای خود انتخاب‌کرده که Mia و Ethan در حال تلاش برای شروع زندگی در کنار هم هستند اما متاسفانه همانطوری که تریلر نیز نشان می‌دهد، Chris Redfield از ناکجا ظاهر شده و به دلایل نامشخص به زندگی Mia پایان می‌بخشد.

درباره‌ی داستان این بازی حفره های زیادی وجود دارد. مثلا چرا کریس میا را می‌کشد؟ چه رازی پشت سفر Ethan به روستای عجیب و غریب وجود دارد؟ و آیا چتر آبی دوباره وجود دارد؟ از آن‌جایی که این‌ آخرین سری از این فرانچایز خواهد بود، جهان آن نیز می‌تواند با Resident Evil 7 متفاوت باشد.

هادی اصلانی

esgames-website-shop-banner


بیشتر بخوانید

علت سایز بزرگ PS5 خنک ماندن کنسول می باشد

عرضه POKEMON SNAP برای نینتندو سوئیچ

KENA: BRIDGE OF SPIRITS معرفی شد


برچسب‌ها (Tags) : ــ ــ

ایمیل شما هرگز به اشتراک گذاشته نمی شود. بخش های ضروری دارای علامت می باشند *

کانال ها و صفحات ما

New Page 1