قابلیت اجرای Cyberpunk 2077 در نسخه جدید ایکس باکس

author image توسط هادی اصلانی | ۰ نظر | ۲۸ اسفند ۱۳۹۸

قابلیت اجرای Cyberpunk 2077 در نسخه جدید ایکس باکس

نسخه بازی Cyberpunk 2077 در سری جدید کنسول مایکروسافت (ایکس باکس سری ایکس) ادامه دار خواهد بود.

شرکت بازی سازی سی‌دی پروجکت (CD Projekt Red) اظهار کرد که نسخه بازی ۲۰۷۷ Cyberpunk که برای Xbox One ارائه شده احتمال این را دارد که یک نسخه رایگان از بازی را برای نسل نهم ایکس باکس (Xbox Series X) نیز ارائه دهد.

طبق گزارشات منتشر شده اخیر، مایکروسافت درکنفرانسی در مورد مشخصات نسل بعدی محصول خود سخنرانی کرد و طبق بیانیه ای اعلام کرد که کنسول نسل نهم این شرکت در ماه دسامبر ۲۰۲۰ (۱۱/۹/۱۳۹۹) به طور رسمی در رویداد The Game Awards رونمایی میشود.

بیانیه ای از طرف شرکت بازی سازی Xbox Head Phil Spencer اعلام شده که به بدین مظموم است‎:

این فناوری جدیدی که ارائه شده درواقع به شما امکان را میدهد که بازیها را هم برای ایکس باکس وان و هم برای ایکس باکس سری ایکس داشته باشید دقیقا بمانند “قابلیت اجرای Cyberpunk 2077 در نسخه جدید ایکس باکس” و ما همچنان به تعهد خود در استفاده از سیستم Smart Delivery پایبند هستیم و این تعهدمان به تمامی عناوین اختصاصی Xbox Game Studios، از جمله Halo Infinite شامل میشود و هماهنطور که میدانید این سیستم این اطمینان را حاصل می کند که شما فقط یک بار باید هر عنوان را خریداری کنید تا بتوانید بهترین نسخه موجود از آن عنوان را برای هر کنسول ایکس باکسی که انتخاب کرده اید، داشته باشید و این فناوری برای همه توسعه دهندگان و ناشران در دسترس است.

مایکروسافت در ادامه افزود:

دلایل زیادی برای انتشار در مورد این بازی وجود دارد که چرا سایبرپانک یک نسخه در Xbox Series X نیز خواهد داشت و همچینین کسانی که نسخه Xbox One را در اختیار دارند، میتوانند آن را به صورت رایگان دریافت  کنند. (یعنی به صورتی که اگر شما نسخه بازی سایبرپانک را در ایکس باکس خود دارید بنابراین در ایکس باکس سری ایکس برای دریافت بازی هزینه ای پرداخت نخواهید کرد و این نخسه را میتوانید به صورت رایگان برروی ایکس باکس سری ایکس نصب کنید.)

Cyberpunk 2077 یکی از بهترین و مورد انتظارترین بازی های سال ۲۰۲۰ است و شرکت سازنده اش (CD Projekt Red) نیز یکی از توسعه دهندگانی است که با عملکردهای خوب سابق خود، در بین طرفداران جایگاه خاصی گرفته و شناخته شده است و مطمئناً با این قابلیت اجرای Cyberpunk 2077 در نسخه جدید ایکس باکس نیز، این حرکتشان ادامه دار خواهد داشت.

قرار بر این است که بازی سایبرپانک در تاریخ ۱۷ سپتامبر ۲۰۲۰ (شهریور ماه ۹۹) برای پلتفرم های PS4 ، Xbox One ، PC و Stadia منتشر شود.

هادی اصلانی

esgames-website-shop-banner


بیشتر بخوانید

بازی CYBERPUNK 2077 تاخیر خورد

بازی CYBERPUNK 2077 ویژگی VR را نخواهد داشت

قابلیت ارتقاء حافظه داخلی XBOX SERIES X


برچسب‌ها (Tags) : ــ

ایمیل شما هرگز به اشتراک گذاشته نمی شود. بخش های ضروری دارای علامت می باشند *

کانال ها و صفحات ما

New Page 1